R5 2600 RX 570 sistem 3500 TL'ye alınır mı?

Herakles04

Hectopat
Daha fazla  
  • Asus Prime B450M-K
  • AMD Ryzen 5 2600
  • Asus ROG Strix RX 570 4 GB
  • Corsair 8 GB 3000 MHz
  • Kingston 120 GB SSD
  • Seagate 1 TB HDD
  • Thermaltake 600W 80+ PSU
Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum sistem iyi mi? 3500 TL fiyatı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyata zam mı geldi acaba? Dediğin parçalar ile 3850 TL oluyor Donanım Haberin sistemi.
Sistem gayet güzel ve piyasa fiyatına göre çok uygun iken gün geçtikçe zamlanıyor işlemcileri değişiyor flan. Alırken işlemcinin R5 2600 olduğuğu kasa ve ekran kartının doğru olduğuna dikkat et çoğu zaman değiştiriyorlar o ürünleri stok bitti deyip. 2300x veriyorlar farklı kasa ve PSU gösteriyorlar ürünlerin doğru olduğundan emin ol.
Ayrıca 120 GB Kingston SSD alacağına 50 TL daha verip 240 GB SU650 alsan daha iyi olur.

Fiyata zam mı geldi acaba? Dediğin parçalar ile 3850 TL oluyor Donanım Haberin sistemi.
Sistem gayet güzel ve piyasa fiyatına göre çok uygun iken gün geçtikçe zamlanıyor işlemcileri değişiyor flan. Alırken işlemcinin R5 2600 olduğuğu kasa ve ekran kartının doğru olduğuna dikkat et çoğu zaman değiştiriyorlar o ürünleri stok bitti deyip. 2300x veriyorlar farklı kasa ve PSU gösteriyorlar ürünlerin doğru olduğundan emin ol.
Ayrıca 120 GB Kingston SSD alacağına 50 TL daha verip 240 GB SU650 alsan daha iyi olur.
Aynen dediğimiz gibi donanım arşivi nin sistemi
Bazı parçaları değiştiriyorlar ona dikkat ettim ben kendime göre düzenlendiğimde ve 240 gb ssd taktığımda 3660 tl felan tutuyor bide hdd yi almayacağım elimde var.
DA-G2/R5 2500X/Asus RX570 Strix OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar Almak istediğiniz sistem bu ise, evet alınır. Kendiniz toplarsanız o fiyata çok zor.
Evet evet alacağım sistem donanım arşivi g2 hazır alacağım kendim topladığımda fiyat artıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı