R5 2600 RX 580 sistem nasıldır?

POLAVİVİEN

Zeptopat
Daha fazla  
Anakart: MSI B450M-A Pro Max AMD AM4 DDR4 Micro ATX anakart.

-- İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 altı çekirdek 3.40 GHz işlemci.

-- RAM: Hikvision 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 RAM.

-- Ekran kartı: MSI Radeon RX 580 Armor 8G OC 8 GB GDDR5 256bit AMD ekran kartı.

-- SSD: VP1 240GB 550MB-520MB/s 2.5" SATA 3 SSD.

-- Monitör: Lenovo C22-25 21.5" 75Hz 5ms (HDMI+VGA) Full HD LED monitör.

-- Kasa: Elba G025 cam panel 3xrgb fan ATX Gaming oyuncu kasası.

-- Power Supply: Zoko 600W 80+ güç kaynağı

Bu sistem bana ortalama kaç FPS verir ideal midir bu oyunlar için? Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için
(Oynayacağım oyunlar GTA V, Rust, Dying Light serisi, Valorant, Escape from Tarkov, Cyberpunk 2077, Far Cry serisi, NFS serisi, Forza Horizon vs.)

1080P'de çatır çatır oynatır. Valorant'ta ise FPS yüksek ayarlarda ortalama 200 FPS alırsın Single Player oyunlarda da gayet makul bir FPS alırsın hiçbir kasma sorunu yaşamazsınız.

Online oyunlarda pek iyi performans vermez işlemciden dolayı fakat AAA oyunlarda iyi performans verir. Fakat PSU markasını hiç duymadım pek güven vermedi. Bellekler de çift kanal değilse yeterince performans vermez.

Genel olarak her oyunu medium-high oynatacak güçte.

Ryzen 5 2600 ve 1660 Tİ var bende istersen ikisinide sıfır almıştım. Bu oyunlar hepsini indirdim oynadım ama çok yüksek FPS'ler beklemeyin. İsterseniz kullandığım ürünleri güncellemeye başladım bende iletişime nasıl geçiliyor siteden bilmiyorum ama yardımcı olabilirim.

1080p çözünürlükte gayet yeterli olur diye düşünüyorum. AAA oyunlarda 2K-4K çözünürlükte elbette düşük performans gösterecektir. FPS oyunlarında beklentilerini karşılar.

Ryzen 5 2600 ve 1660 Tİ var bende istersen ikisinide sıfır almıştım. Bu oyunlar hepsini indirdim oynadım ama çok yüksek FPS'ler beklemeyin. İsterseniz kullandığım ürünleri güncellemeye başladım bende iletişime nasıl geçiliyor siteden bilmiyorum ama yardımcı olabilirim.
Yardımcı olursanız sevinirim bende yeni olduğum için pek bilmiyorum siteyi

Online oyunlarda pek iyi performans vermez işlemciden dolayı fakat AAA oyunlarda iyi performans verir. Fakat PSU markasını hiç duymadım pek güven vermedi. Bellekler de çift kanal değilse yeterince performans vermez.

Genel olarak her oyunu medium-high oynatacak güçte.

Önerin var mıdır ne yapmalıyım sizce.

Low da oynadığımı vardayarsak bütün oyunları iyi mi sistem
Harcadığın paraya göre değişir. Eğer bütçeye ekleme yapabiliyorsan ekran kartını yükseltmende fayda var. En azından 2060 seviyesinde bir ekran kartı daha faydalı olacaktır. Bütçe artmıyorsa da Min. seviyede senin işini görecektir bu ekran kartı.

Yeni konular

Geri
Yukarı