R5 2600 RX 580 Sistem toplama

Onurfa

Kilopat
Yer
İstanbul,Pendik
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba
Ben yeni bir bilgisayar topladım, ekran olarak MSI Optix 27" G271 144Hz 1ms 2xHDMI DP FHD IPS FreeSync Gaming Monitör bunu aldım. Kasa olarak da;
+ ASUS ROG STRIX Radeon RX580 T8G Gaming 8 GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı
+ Toshiba OCZ 480GB TR200 SATA 3.0 2.5" SSD (555MB Okuma / 540 MB Yazma)
+ Sistem Montaj Hizmeti
+ G.Skill 8 GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit RAM
+ AMD Ryzen 5 2600 AM4 3.4GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek İşlemci (fan dahildir) - Tray
+ Power Boost VK-T01B RGB 650W 80+ Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa
+ ASUS B450M Dragon 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart (BEYAZ KUTU)
Yorumlarınızı bekliyorum lütfen ciddi anlamda yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Sistemi aldım bekliyorum gelmesini 27 inç iyi olmaz mı acaba ? Fiyatı uygun diye aldım sadice.
27 İnç gereksiz olmuş. Daha düşük bir monitör alınabilirdi. Ama sağlık olsun ileriye dönük ve güzel bir monitör. Sistem için sanırım 4500 TL var bütçe belirtin.
Sistemi aldım bekliyorum gelmesini 27 inç iyi olmaz mı acaba ? Fiyatı uygun diye aldım sadice.

Son düzenleme:

Hemen geri vermeye çalışın. Çok dandik parçalardan toplanmış. Kasanın ve PSU'nun bombadan farkı yok. Anakarta soğutucu bloğu bile yok.

Hemen geri vermeye çalışın. Çok dandik parçalardan toplanmış. Kasanın ve PSU'nun bombadan farkı yok. Anakarta soğutucu bloğu bile yok.
Neden ki öyle dediniz. Kötü mü gerçekten
Fan dahil bu arada

Yeni konular

Geri
Yukarı