Çözüldü R5 2600 Rx 590 sistemde Payday 2 akıcı değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali Uygur

Centipat
Arkadaşlar, sistem:
RX 590, Ryzen 5 2600, 16 GB RAM.

Neredeyse hiçbir oyunda kasmıyor, RDR 2'yi bile akıcı oynayabiliyorum ama Payday 2'ye gelince hiç akıcı değil. En düşük ayarlara vesaire alıyorum yine aynı, oyun akıcı değil hiçbir şekilde. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar çözdüm sorunu, Bunca zamandır oyunun Refresh Rate'i 25'miş ve benim monitörüm 144 Hz ayarı 144 yaptım ve düzeldi aynı sorunu yaşayanlar için çözümü bırakayım, %appdata% Local Payday 2 Render Settings'den Refresh Rate'den monitörünüz kaç Hz ise onu yazınız.
Son gelen Update açıklamasında, bazı Payday 2 haritalarında performans sıkıntısı olduğunu yazmışlardı yanlış görmediysem.

Herhangi bir çözümü yok mu bunun.

Son sürümde düzelmiş aslında yanlış yazmışım. 6000 serisi için 4K performansı düzeltilmiş. Sizin kartta işe yarar mı bilmiyorum ama güncellemediyseniz bir deneyin.
  • Lower than expected performance may be experienced at 4K resolutions on Radeon RX 6000 series Graphics products in some Payday 2™ missions.

Aynı sistem bende de var. Şu anda yüklüyorum oyunu. 1 saate bilgi veririm bende de aynı mı diye.
Çok teşekkürler.
Son sürümde düzelmiş aslında yanlış yazmışım. 6000 serisi için 4K performansı düzeltilmiş. Sizin kartta işe yarar mı bilmiyorum ama güncellemediyseniz bir deneyin.
  • Lower than expected performance may be experienced at 4K resolutions on Radeon RX 6000 series Graphics products in some Payday 2™ missions.
bir daha bakayım
120 fps alıyorum ama hala akıcı değil
Oyunu şimdi tam ekrandan çıkardım ve aşırı akıcı oldu arkadaşlar :D ama tam ekranda oynamak istiyorum nasıl düzelir bu iş

Son düzenleme:
Arkadaşlar çözdüm sorunu, Bunca zamandır oyunun Refresh Rate'i 25'miş ve benim monitörüm 144 Hz ayarı 144 yaptım ve düzeldi aynı sorunu yaşayanlar için çözümü bırakayım, %appdata% Local Payday 2 Render Settings'den Refresh Rate'den monitörünüz kaç Hz ise onu yazınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı