R5 2600 - RX 6600 sistem açılmıyor

Egens

Decapat
Daha fazla  
RX6660 - R5 2600 ASUS Prime'a 320mk anakarta sahibim. 1 saat önce PC'yi normal bir şekilde kapadım, yeniden açmaya çalıştığımda ise ekranda ASUS logosu gözükerek dondu. SSD'lerin portlarını değiştirdim ekran kartını tak çıkar yaptım monitör kablolarını kontrol ettim. Hiçbir şekilde düzelmiyor.

BİOS üzerinden bir ayar falan yapmış mıydınız?
hayır en son lol oynamıştım sonrasında kapattım yemek yiyip tekrar açınca böyle oldu

Görüntü gelip donuyorsa diskte sorun olma ihtimali yüksek.
ekrana sadece başlangıçta çıkan asus yazısı çıkıyor anakartın sonrasında tık yok. ayrıca ssd portlarını değiştirdim ama yinede evde bir pc daha var ondada deneyeyimmi
ssd leri

ayrıca sisteme klavye usb sini çıkarınca ekrana asus logosu da gelmiyor küçük beyaz bir çizgi çıkıyor okadar

Son düzenleme:
Hayır en son LoL oynamıştım sonrasında kapattım yemek yiyip tekrar açınca böyle oldu

Ekrana sadece başlangıçta çıkan ASUS yazısı çıkıyor anakartın sonrasında tık yok. Ayrıca SSD portlarını değiştirdim ama yine de evde bir PC daha var onda da deneyeyim mi?
SSD'leri

Ayrıca sisteme klavye USB'sini çıkarınca ekrana ASUS logosu da gelmiyor küçük beyaz bir çizgi çıkıyor o kadar

Başka PC de denemeden önce SSD'nin SATA kablosunu çıkar ve bak bakalım disk yok hatası verecek mi? Eğer veriyorsa SSD'yi öteki makinede deneyin sorunu netleştirmek daha kolay.

Geri
Yukarı