R5 2600 - RX570 sistem Valorant'ta FPS 70'e düşüyor

dodu

Decapat
Daha fazla  
RX570 ve R5 2600 işlemciye sahibim. Valorant Fade güncellemesinden sonra fps drop vermeye başladı. 2 kere format attım ama işe yaramıyor. Aniden 70 görüp geri çıkıyor. Çatışırken bazen düşüyor. Çözüm nedir?

Oyun içi RAM kullanımına bakar mısın? Büyük ihtimal RAM kaynaklı düşüşler.
1651672683138.png

Büyük ihtimalle bundan kaynaklı oluyor.
Önceden böyle bir şey yoktu. Zaten alalı 6 ay oldu. Bir daha oyuna girip kontrol ettim de takılmalar mevcut. Hem de fazlasıyla. Aniden 144 sabitken 72 FPS görüyor. Oyunum garip bir şekilde duraksıyor yani takılıyor. Çok sinir bozucu.

Eki Görüntüle 1377912

Önceden böyle bir şey yoktu. Zaten alalı 6 ay oldu. Bir daha oyuna girip kontrol ettim de takılmalar mevcut. Hem de fazlasıyla. Aniden 144 sabitken 72 FPS görüyor. Oyunum garip bir şekilde duraksıyor yani takılıyor. Çok sinir bozucu.
Valorantta genel olarak böyle bir sıkıntıda var onla alakalı da olabilir çünkü çoğu kişi güncellemeden sonra FPS in düştüğünü söylemiş. Bana da oldu , her güncellemede oyun kötüleşiyor.

Valorantta genel olarak böyle bir sıkıntıda var onla alakalı da olabilir çünkü çoğu kişi güncellemeden sonra FPS in düştüğünü söylemiş. Bana da oldu , her güncellemede oyun kötüleşiyor.
Bence de ondan kaynaklı çünkü düşmesi için hiç bir sebep yok. Gayet iyi bir şekilde oynuyordum. Ama şimdi takılıyor. Çözemedim 1 haftadır.

Bence de ondan kaynaklı çünkü düşmesi için hiç bir sebep yok. Gayet iyi bir şekilde oynuyordum. Ama şimdi takılıyor. Çözemedim 1 haftadır.
İlerideki bir güncelleme ile hata çözülebilir yada çözülmese bile oyuna yeni bir şey eklenmediğinde FPS olarak biraz daha düzeltiyorlar.

Geri
Yukarı