R5 2600 sistem alınır mı?

Bütçe
2000
Sistemde sıkıntı yok test edip alabilirsiniz diyor alan arkadaş ne gibi testler yapmam lazım.
Depolama alanlarının sağlın bakın, OC yapılmış mı ona bakın, RAM'lerin MHz değerini öğrenin. Ayrıca PSU hangi marka lütfen söyleyin.

Depolama alanlarının sağlın bakın, OC yapılmış mı ona bakın, RAM'lerin MHz değerini öğrenin. Ayrıca PSU hangi marka lütfen söyleyin.

Tamamdır hocam sağ olun size zahmet bana 2. el olur ekran kartı önerir misiniz 700 TL'yi geçmesin. Valorant GTA 5 de işimi görsün yeter.

Ryzen 5 2600.
16 GB RAM 8X2.
B450 S2H.
120 GB SSD.
1 TB HDD.
600 Watt PSU.
Daha bilgisayarda oyun oynanmamış sadece PUBG Mobile denenmiş.

Bu sistemin fiyatı ne kadar olmalı? Hangi fiyata alsam bana yarar.
Not: 2000 TL'ye anlaştık.

Kasanın eksik olduğu 2 nokta var.

1- PSU Watt'ı çok düşük.
2- Kasada ekran kartı yok ki bu bence çok büyük bir eksik.

Bu iki eksik haricinde ise kasa güzel kasa
Tamamdır hocam sağ olun size zahmet bana 2. el olur ekran kartı önerir misiniz 700 TL'yi geçmesin. Valorant GTA 5 de işimi görsün yeter.

GTX750 alabilirsin senin işini görür. Şu anki piyasa fiyatı 750 TL civarı.
He olmaz der isen Sahibinden de ikinci el R9 270 2gb var onu alabilirsin 700 TL'ye

Son düzenleme:
Ryzen 5 2600.
16 GB RAM 8X2.
B450 S2H.
120 GB SSD.
1 TB HDD.
600 Watt PSU.
Daha bilgisayarda oyun oynanmamış sadece PUBG Mobile denenmiş.

Bu sistemin fiyatı ne kadar olmalı? Hangi fiyata alsam bana yarar.
Not: 2000 TL'ye anlaştık.

Bu fiyata bu sistemi kaçırma benim sistemin aynısı.Bir de ekran kartı taktın mi on numara olur.

1- PSU Watt'ı çok düşük.
2- kasada ekran kartı yok ki bu bence çok büyük bir eksik.

Bu iki eksik haricinde ise kasa güzel kasa.

He olmaz der isen sahibinden de ikinci el R9 270 2 GB var onu alabilirsin 700 TL'ye.

Hocam 600 Watt PSU ben ne yapacağım daha fazlasını sisteme 3070 falan takmayacağım ki takacağım en fazla RTX 2060.

1- PSU Watt'ı çok düşük.
2- kasada ekran kartı yok ki bu bence çok büyük bir eksik.

Bu iki eksik haricinde ise kasa güzel kasa.

He olmaz der isen sahibinden de ikinci el R9 270 2 GB var onu alabilirsin 700 TL'ye.

Hocam 1 tane RX 460 OEM buldum arkadaş 750 TL istiyor yani kartın ederi ne ki ne istiyor 1.5 yıl önce almış kartı 300 TL'ye büyük ihtimal 750 TL'ye satıyor eğer varsa Gaziantep içi elden alabileceğim kart bana yazarsanız sevinirim.

Geri
Yukarı