R5 2600 sistem nasıldır?

Yine istediğiniz oyunu oynarsınız. Fakat 8 GB RAM günümüz için yetersiz kalıyor.

Hocam sağ olun yine yerinde bir cevap vermişsiniz. Benim asıl öğrenmek istediğim; Misal ben RDR2'de 30 FPS alıyorum (örnek).RAM'ı 16 GB yaparsam ne kadarlık bir artış olur yaklaşık?

Ha hocam bir de ben bu anakart yerine gidip iyi bir anakart alsam bu sistem adına konuşacak olursak FPS'i doğrudan mi? OC yapmayacağım. Bu anakart besleyebilir mi sistemi?

Son düzenleme:
Hocam sağ olun yine yerinde bir cevap vermişsiniz. Benim asıl öğrenmek istediğim; Misal ben RDR2'de 30 FPS alıyorum (örnek).RAM'ı 16 GB yaparsam ne kadarlık bir artış olur yaklaşık?

Ha hocam bir de ben bu anakart yerine gidip iyi bir anakart alsam bu sistem adına konuşacak olursak FPS'i doğrudan mi? OC yapmayacağım. Bu anakart besleyebilir mi sistemi?
Hocam ben FPS artışı konusunda net bir şey söylemem fakat şu videoyu izleyin,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anakart FPS etkilemiyor. B450 çipsetli bir anakart alırsanız daha ileriye dönük olur yani bundan en azından 2 sene sonra kafanız rahat eder. Yine o anakartı kullanabilirsiniz sorun yok yani.

Son düzenleme:
Hocam ben FPS artışı konusunda net bir söylemem fakat şu videoyu izleyin,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anakart FPS etkilemiyor. B450 çipsetli bir anakart alırsanız daha ileriye dönük olur yani bundan en azından 2 sene sonra kafanız rahat eder. Yine o anakartı kullanabilirsiniz sorun yok.

Eyvallah hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı