R5 2600 sistem ne kadar eder?

jeazer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Tandır Boys Co-Founder
Satmayı düşünüyorum. Parçalar şu şekilde:
INNO3D RTX 2060.
Ryzen 5 2600.
BIOSTAR B450M-H
2x8 Crucial Ballistix 3200MHz.
550W güç kaynağı.

Satıp 3070 bir sistem istiyorum. Satmadan da buradan neyi çıkarıp eklersem güzel bir sistem olur?

Arkadaşlar mı fazla yazmış yoksa piyasa mı coştu bilmiyorum ama bana taş çatlasın 7K gibi geliyor. Onu da kasayı dahil ederek ulaştım yazmamışsın ama vereceksindir sanırım.

En son bıraktığımda RTX 2060'ın 3K, R5 2600'ün de 1200 TL civarı piyasası vardı.

Güç kaynağının markası iyiyse. Sistemi satmadan işlemciyi ve ekran kartını elden çıkarıp bu şekilde de kullanabilirsin. İşlemci olarak ryzen 5 5600 öneririm.

Kaliteli parçalardan oluşan R5 2600 RX6600 sistemimi 144 Hz monitör dahil 12500 TL'ye satmaya çalışıyorum mesaj atan bile yok.

Ancak 8000 TL'nin altında satılır.

Güç kaynağı kötü diye biliyorum Gamergaraj'dan almıştım kasa, güç kaynağı, işlemci, anakart, ekran kartı kısaca her şeyi değiştirmem gerekiyor çünkü anakarta M.2 SSD Windows bile kuramıyorum en iyisi satıp yeni bir sisteme geçmek. Önerdiğiniz 3070 hazır dizili sistem varsa atarsanız sevinirim.

Güç kaynağı kötü diye biliyorum Gamergaraj'dan almıştım kasa, güç kaynağı, işlemci, anakart, ekran kartı kısaca her şeyi değiştirmem gerekiyor çünkü anakarta M.2 SSD Windows bile kuramıyorum en iyisi satıp yeni bir sisteme geçmek. Önerdiğiniz 3070 hazır dizili sistem varsa atarsanız sevinirim.

Bu devirde RTX 3070'li sistem alınmaz millet satmaya başlamışken. Senin en az 12 GB VRAM'li bir karta geçmen lazım ikinci bir hüsran yaşaman için.

Geri
Yukarı