R5 2600 sisteme 7000 TL altı ekran kartı önerisi

Bütçe
Max 7000TL

Okan Aydemir

Femtopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba;

Anakart: ASUS TUF B450 Plus Gaming
600watt 80+ Cooler Master PSU.
AMD Ryzen 5 2600 işlemci.
AMD Radeon RX550 2 GB ekran kartı.
2x8 GB Corsair Vengeance LPX RAM bellek.
Monitör: AOC g line 2nd 27" Curved Gaming monitör 240Hz 0.5ms AMD FreeSync Premium.

Monitörümle uyumlu, PSU zorlamayacak, darboğaz olmayacak, maksimum 7000TL bütçem var. Hangi ekran kartını almalıyım yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

Son düzenleme:
Merhaba;

600watt 80+ Cooler Master PSU.
AMD Ryzen 5 2600 işlemci.
AMD Radeon RX550 2 GB ekran kartı.
2x8 GB Corsair Vengeance LPX RAM bellek.
Monitör: AOC g line 2nd 27" Curved Gaming monitör 240Hz 0.5ms AMD FreeSync Premium.

Monitörümle uyumlu, PSU zorlamayacak, darboğaz olmayacak, maksimum 7000TL bütçem var. Hangi ekran kartını almalıyım yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

RTX 2060. Bu arada anakartınız ne?

Daha iyi olmaz hocam. 5.5k civarına RX 6600 alabiliyorken değmez. 2. el alırsa değer ancak 2060 o da en az süper modelini öneririm.
Hocam ekran kartı alırken sıfır almak yinede en sağlıklısı olur bence çünkü mining yapılmış olma ihtimali çok yüksek.
İlla ki temiz ürün bulunabilir ama ekran kartı alırken sıfır almadan yanayım ben.

Hocam ekran kartı alırken sıfır almak yine de en sağlıklısı olur bence çünkü mining yapılmış olma ihtimali çok yüksek.
İllaki temiz ürün bulunabilir ama ekran kartı alırken sıfır almadan yanayım ben.

Hocam miningin doğru şartlar altında yapılması sorun çıkarmıyor pek. Miningli kart kullanıyorum, fan sesi haricinde sorunum yok şu an. Garantili kart alabilir, bende garantiye göndermeyi düşünüyorum fanlarını değiştirmeleri için.

Geri
Yukarı