R5 2600 sisteme anakart ve PSU tavsiyesi

crushed2

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi elimde:
Gigabyte RTX 2070 Windforce 8G
R5 2600 İşlemci
16 GB 3000Mhz RAM
XPG SX8200 512GB m.2
Bu parçalar var bu parçalar için Anakart, PSU ve Kasa önerisi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 serisi için B450 anakart yeterlidir. Asus Tuf B450 Plus kullanıyorum gayet hoş bir anakart. Güncel Pro versiyonu çıktı. Msi Gaming serisi güzel, Tomahawk serisi güzel gigabyte aorus güzel. Ama Sana tavsiyem Reklam yapmış gibi olacağım vatan computerde Asus B450 plus fiyatları çok düşük ordan almanı tavsiye ederim :). En kötü B450 kullan. X470 abartı olabilir ama zevkine bütçene kalmış.
PSU 550 Watt yeterli ama en az 600 Watt Kullanmanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Asus Prime B450M-K yeterli olur. İleride yükseltilecekse üst modelleri sıvı soğutma vb. için alınabilir.

VS650 olabilir, fakat kronik sorunlu olanları denk gelebilir (Öneri Vatan).
Bu sistem için 50 - 100TL'yi vb. hiç arama kendini kanıtlamış ürünler al kardeşim.

Asus Prime B450M-K yeterli olur. İleride yükseltilecekse üst modelleri sıvı soğutma vb. için alınabilir.

VS650 olabilir, fakat kronik sorunlu olanları denk gelebilir (Öneri Vatan).
Bu sistem için 50 - 100TL'yi vb. hiç arama kendini kanıtlamış ürünler al kardeşim.

tabiki ben de kendini kanıtlamış ürünler arıyorum sağ olun

Önereceğim anakartlarlardan bir tanesi görünüşe ve overclock stabil performans almak istiyorsan:
Gigabyte B450 AORUS PRO modelini tercih edebilirim. "Ancak x470 cipsetine yakın bi bütçesi var. !"

Daha uygun bütçeli birşey ve ileriye dönük bişey arıyor isen. MSI B450 PRO VDH alabilirsin.

MSI B450 Tomahawk AM4 Ryzen DDR4 Hdmi | En Ucuzu Akakçe

teşekkürler
Anakart olarak Msi B450M Pro M2-V2,PSU olarak FSP AHBC 700W MEET 85'i öneririm

Peki kasa olarak?
Konu gunceldir

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı