R5 2600 Sisteme ekran kartı önerisi

Kartı nereden alabilirim ve nasıl anlayabilirim satıcı gönderici Amazon olduğunu hem bunun TR sitesi var oradan alabiliyorum oraya düşerse direkt almam mantıklı olmaz mı?
Mesela attığın co.uk linkinde fiyatın altında
Dispatches fromPINBUBBLE LTDPINBUBBLE LTD
Sold bySold byPINBUBBLE LTDPINBUBBLE LTD
yazıyor. Bu kısımların ikisinin de amazon olması gerekli. Orayı kontrol etmelisin yani.

TR sitesinde buradaki kartlar gelmez. Yalnızca amazon.de sitesindeki kartların bazıları düşer. Bu tür kartları (Satıcı ve göndericisi amazon germany olan) kartları .com.tr'den kredi kartı ile alırsan 6 ay taksitle alma şansın var. Ancak buna karşılık 1 ay sonrasında garanti konusu biraz karışık. Eğer aynı kartı direkt amazon.de üzerinden alırsan onun 2 yıl garantisi mevcut oluyor. Ancak euro kuru yüzünden fiyatta 200-300TL civarı oynama olabilir.

Bu bilgiler altın değerinde haberin olsun :D

Mesela attığın co.uk linkinde fiyatın altında.
Dispatches fromPINBUBBLE LTDPINBUBBLE LTD
Sold bySold byPINBUBBLE LTDPINBUBBLE LTD
Yazıyor. Bu kısımların ikisinin de Amazon olması gerekli. Orayı kontrol etmelisin yani.

TR sitesinde buradaki kartlar gelmez. Yalnızca amazon.de sitesindeki kartların bazıları düşer. Bu tür kartları (satıcı ve göndericisi Amazon germany olan) kartları .com.tr'den kredi kartı ile alırsan 6 ay taksitle alma şansın var. Ancak buna karşılık 1 ay sonrasında garanti konusu biraz karışık. Eğer aynı kartı direkt amazon.de üzerinden alırsan onun 2 yıl garantisi mevcut oluyor. Ancak euro kuru yüzünden fiyatta 200-300TL civarı oynama olabilir.

Bu bilgiler altın değerinde haberin olsun :D

Bu bilgiler için ayrı teşekkür ederim ama bir konuyu kesinleştirmek istiyorum taksitle almayacağım tabii ki şimdi ben amazon.trden alışveriş yapabilir miyim normal kredi kartı ile yoksa Amazon kartı olması zorunlumu. Bana sanki N11'e geri dön sinyalleri geliyor gibi :D

Bu bilgiler için ayrı teşekkür ederim ama bir konuyu kesinleştirmek istiyorum taksitle almayacağım tabii ki şimdi ben amazon.trden alışveriş yapabilir miyim normal kredi kartı ile yoksa Amazon kartı olması zorunlumu. Bana sanki N11'e geri dön sinyalleri geliyor gibi :D
Ben avantaj olarak söyledim. .tr'den direkt olarak normal kredi kartınla alışveriş yapabilirsin. Bütün amazonlarda yapabilirsin.
Az önce .tr'ye zotac 3060 düştü, fiyatı 5000 civarına :D Kaçırdın mesela bunu :D

Ben avantaj olarak söyledim. .tr'den direkt olarak normal kredi kartınla alışveriş yapabilirsin. Bütün Amazon'larda yapabilirsin.
Az önce .tr'ye Zotac 3060 düştü, fiyatı 5000 civarına :D kaçırdın mesela bunu :D

Bana atmazsan tabii kaçırırım burada konulara cevap vermekten yakalayamıyorum. Yani Amazon'u şu an kovalayıp güzel bir şey düşerse alayım diyorsun. Bana sanki elimde patlayacak gibi geliyor da :D

Bana atmazsan tabii kaçırırım burada konulara cevap vermekten yakalayamıyorum. Yani Amazon'u şu an kovalayıp güzel bir şey düşerse alayım diyorsun. Bana sanki elimde patlayacak gibi geliyor da :D
Stok kalsa atacaktım :D Ben açtığımda da satın alınamaz durumdaydı.
Eğer bununla uğraşamam diyorsan o 1660'ı alabilirsin madem.
Ama dediğim gibi direkt amazon.com.tr üzerinden alırsan 1 ay sonrasında garanti konusu karışık.
Eğer direkt olarak .de üzerinden alırsan garantisi 2 yıl. Palit GTX1660 Dual 6GB V1: Amazon.de: Bilgisayar ve Aksesuarları Fiyat biraz daha pahalı ama.

Önemli not: Saygı değer Technopat ailesi! Ekran kartını şu an an itibarıyla almış bulunmaktayım. Kötü, o para verilir mi, alınır mı diyen arkadaşlara sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Aldığım ekran kartını şöyle bırakıyorum:
https://www.hepsiburada.com/gigabyt...0oc-4gd-p-HBV00000LZFSE?magaza=AnkaBilgisayar

200 TL indirim ile aldım, benim kullandığım ekran kartından daha iyi olduğunu ve daha iyi performans alabileceğimi düşünüyorum. Umarım düşündüğüm gibi olur, ekran kartı elime gelince (çarşamba elime ulaşıyor.) Gerekli testleri yapıp bilgilerimi sizlerle paylaşacağım. Bu arada kötü bir ekran kartı olduğunu düşünmüyorum MSI ile karşılaştırma yaptım Gigabyte kazananı oldu alınmaya hak kazandı. Kendilerini büyük bir özlem içerisinde bekliyorum. Ekran kartıma ise en yakın sürede elveda deyip yeni ailesine yolcu etmeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı