R5 2600 sisteme hikayeli oyun önerisi

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB RAM.
Ekran kartı
RX550 4 GB
İşlemci
Ryzen 5 2600.
Bu sistem ile RDR2 de orta yüksek ayarlarda 40 60 FPS alıyorum. Onu göz önünde bulundurarak oyun önerir misiniz? AC Valhalla istiyorum sizce orta yüksek ayarda 40 FPS verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ac serisinin hikayesi çok iyi değil.Oynanışı falan keyifli biraz.Witcher serisi hem hikayesi güzel hem uzun süre götürür.

Reis Witcher'e sistem yeter mi?
2. olarak Valhalla aşırı sevdiğim bir oyun vikinglere de ilgim var sistem yeter mi?
knk witchera yetmezse zaten valhallaya hiç yetmez.İnternetten bak istersen.Witcher serisinde 1 ve 2 ye rahat yeter 3 üde oynarsın bir şekilde.Bi bak istersen seriye tüm seri 20 lira falan oluyor.

Detroit Become Human, beyond Two Souls ve Heavy Rain.

Oynadım reis.
Batman Arkham serisine bakabilirsin.

Eyvallah.
Kanka witchera yetmezse zaten Valhalla'ya hiç yetmez. İnternetten bak istersen. Witcher serisinde 1 ve 2'ye rahat yeter 3 üde oynarsın bir şekilde. Bir bak istersen seriye tüm seri 20 lira falan oluyor.

Reis Valhalla vikingleri anlattığı için aşırı meraklıyım hiç mi umut yok 🥺

Oynadım reis.

Eyvallah.

Reis Valhalla vikingleri anlattığı için aşırı meraklıyım hiç mi umut yok 🥺

Valhalla'yı ortalama 40 FPS oynarsın bir de metro serisini oynamadıysan tavsiye ederim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valhalla'yı ortalama 40 FPS oynarsın bir de metro serisini oynamadıysan tavsiye ederim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

40 FPS verir mi orta ayarda reis.

Geri
Yukarı