R5 2600 ve 1050 Ti sistemde akıcılık sorunu

OzanSencan

Centipat
Selamünaleyküm arkadaşlar. Sistem özelliklerim:
  • Ryzen 5 2600 işlemci
  • MSI A320 Pro anakart
  • 8x2 DDR4 2666MHz RAM
  • ASUS 1050 Ti OC ekran kartı
  • 2 adet 240 ve 120 GB SSD
  • ASUS TUF 144
Sistem özelliklerim bu şekilde oyunlarda akıcılık hiç alamıyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
NVIDIA ayarları yaptım, fark yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi sizin hangi çözünürlükte ve hangi yenileme hızında kullandığınız önemli.
Hiçbir açıklama yapmamışsınız, hangi oyunda hangi ayarda sorun yaşıyorsunuz, belirtmemişsiniz.

Güncel oyunları doğru ayarlarda cayır cayır oynatan bir kart. Eski demenin kimseye bir faydası yok. Bir işe yaramıyor söylediğin, yardımcı olmuyor kimseye yani. Hiçbir anlam ifade etmiyor. Arkadaşa yeni modellerden gönder bir tane madem eski diyorsun.
Oyunların akıcı çalışmadığı söylenmiş ben de ekran kartının eski olduğundan dolayı böyle bir sorun olabileceğini söyledim. Neden bu kadar yükseldiniz anlamadım.

Aleykum selam. Oyundan oyuna fark eder. Bazı oyunlarda Low da kasar. Bazı oyunlarda Ultrada kasmaz. 1050 ti için konuşuyorum. Çözünürlükte önemli tabi. Eski kart denmiş daha doğrusu yeni nesil oyunlar için yetersiz denenebilir. Benim 1050ti kartım olsa satar üzerine koyar para biriktirip 1070 alabilirdim belki.

Arkadaşlar kusura bakmayın benim sorunum kesinlikle şu 1024X768 Çözünürlükte cs go oynuyorum ve hiç akıcı değil diğer oyunlar içinde böyle bu çözünürlükte hiç bir oyunda akıcı değil 1920x1080 de oyunlarım akıcı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı