R5 2600 ve 1660S PC toplama

Bütçe
8000-9500

HertZ

Decapat
Daha fazla  

Güzel bir sistem mi?
Kötü bileşen var mı? Varsa Hangisi?
Hatalarımı söylerseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Aynı anakart, işlemci ve ekran kartından bende de var ve oyun performansı çok iyi. SSD, sistemini daha iyi bir hale getirecektir. Bu monitörün aynısını bende alacaktım fakat yorumlarına baktığımda çok fazla ghosting sorunu yaşayan kullanıcı gördüm ve bu yüzden almadım.

Aynı anakart, işlemci ve ekran kartından bende de var ve oyun performansı çok iyi. SSD, sistemini daha iyi bir hale getirecektir. Bu monitörün aynısını bende alacaktım fakat yorumlarına baktığımda çok fazla ghosting sorunu yaşayan kullanıcı gördüm ve bu yüzden almadım.
Teşekkürler peki 144hz 1 ms monitör önerebilirmisin

Ben şu an bu monitörü kullanıyorum, çok iyi bir monitör.
Bu monitör yenileme hızı ve fiyat olarak benim kullandığımdan daha iyi ama ben Dell monitörü aldığımda daha bu ASUS modeli çıkmamıştı. 2. attığım ASUS modelini öneriyorum.
Ben şu an bu monitörü kullanıyorum, çok iyi bir monitör.
Bu monitör yenileme hızı ve fiyat olarak benim kullandığımdan daha iyi ama ben Dell monitörü aldığımda daha bu ASUS modeli çıkmamıştı. 2. attığım ASUS modelini öneriyorum.
Düzeltme: 2. attığım monitörün linki: ASUS 27" VG27VQ TUF GAMING 1Ms(mprt) 165Hz FHD HDMI DP FREESYNC KAVISLI MONITOR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Yeni konular

Geri
Yukarı