R5 2600 ve GTX 1050 Ti sisteme yükseltme önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim. Soruları taksit taksit sormuş olabilirim. Ama PC işlerinde hep heyecanlanıyorum. Bir yanlış olmasını istemiyorum. İyi günler dilerim.

Sorun değil, iyi günler. Bir sorun olursa yazarsınız.
Selam. Yarın parçaları almaya gidiyorum. Bütçede birkaç değişiklik oldu. Her şeyi tabloya geçirdim. Yükseltmem/değiştirmem gereken şeyler var mı diye bakar mısınız?

Dosya Ekleri

• alınacaklar.png
    alınacaklar.png
    91,9 KB · Görüntüleme: 5
Kasayı değiştirin. Rampage ürünlerini önermiyorum.

Mağazadan alacaksanız İtopya'dan NZXT C550 PSU var 1300 liraya, onu alın. Kasayı da mesh bir şey alsanız yeter.

Kasayı değiştirin. Rampage ürünlerini önermiyorum.

Mağazadan alacaksanız İtopya'dan NZXT C550 PSU var 1300 liraya, onu alın. Kasayı da mesh bir şey alsanız yeter.
İtopya mağazaları bana uzak kalıyor ve internetten alamıyorum. Rampage Shiva nın problemi nedir? Ayrıca PSU lu kasalar stoklarda yok.

Son düzenleme:
Rampage ürünleri genel olarak kalitesiz, o yüzden önermiyorum şahsen. Daha ucuza bir şey yoktur muhtemelen, en azından ön panel falan mesh. Pek problem yaratmaz. Geri kalanlar iyi.

Fazla kurcalamadan bunu alıyorum o zaman. İyi akşamlar.

Hocam parçaları aldık taktık güç düğmesine bastık ama açılmadı yardımcı olur musunuz?

@Caner Uncu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı