R5 2600 ve GTX 1660 Super Warzone düşük FPS

Frks3vncc

Centipat
Herkese merhabalar YouTube'da test videolarını izlediğimde 1660 Super Warzone'de medium-High ayarlarda minimum 90FPS'ken sistemimde yer yer 70-60 FPS'lere geriliyor. Üstelik grafikleri low'a da çeksem high'a da çeksem FPS değişmiyor. Yardımcı olabilecek var mı?
Sistemim:
R5 2600.
2x8 3000MHz RAM.
GTX 1660 Super ( ASUS Dual Evo )

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Call of Duty Modern Warfare\players içindeki afv_options.ini dosyasını Not Defterinde açıyoruz ve RendererWorkerCount değerini 6 yapıyoruz büyük ihtimal sorun çözülür, çözülmezse benim gibi acı çekeceksin oyunda, istersen VideoMemoryScale değerini 1.00 yapabilirsin VRAM sınırını arttırır ama sana kalmış, olmazsa o klasörde ki tüm config dosyalarını sil oyunu yeniden başlattığında geri gelicektir yukarda yazdıklarımı yeniden yap.

Teşekkür ederim 6 yap dediginizi 12 yaptim oyunda ani takilmalar meydana geldi VRAM'i arttirdigim taktirde ne gibi bir sorunla karşılaşırım ayrica sizde de mi ayni sistem mevcut gercektrn üzücü bir durum ne hallerle aldığım sistem Low dada hightada ayni FPS'i veriyor.
Monitör 144Hz olunca 100'un assagisi acayip belli oluyor ya bir de belki 60Hz'de fazla onemsemezsinde.

Teşekkür ederim 6 yap dediginizi 12 yaptim oyunda ani takilmalar meydana geldi VRAM'i arttirdigim taktirde ne gibi bir sorunla karşılaşırım ayrica sizde de mi ayni sistem mevcut gercektrn üzücü bir durum ne hallerle aldığım sistem Low dada hightada ayni FPS'i veriyor.
Monitör 144Hz olunca 100'un assagisi acayip belli oluyor ya bir de belki 60Hz'de fazla onemsemezsinde.
Oyun tek çekirdek performansına göre optimize yani kısaca intel'e göre, orda işlemci çekirdek sınırlandırması var onu yapmadığın taktirde 2 çekirdek çalışıyor haliyle darboğaz oluyor, ya fiziksel çekirdek sayını yazacaksın ya da thread sayısını yazacaksın, R5 5600X i5 10600'ün baya gerisinde fakat bunu yapanlar çok daha iyi performans alıyor i5 10600'e göre çözülmezse de oyun ile alakalı bende R3 1300X ve RX 570 ile oynayamıyorum adam akıllı low'da 60 fps'lerde arada altına düşüyor diğer arkadaşım birebir aynı bilgisayarda High'da 80-90 alıyor anlamış değilim bu oyunun optimizasyonunu.

Benim kuzende i5 9400F 1660 Super var o 90-100 arasi aldigini iddia ediyor daha assasina inmiyormus bende yer yer 60lari görüyor 1660S ile delireceğim.

Bende de aynı sorun var R3 3100 16 GB 1660 Super var Warzone'da 70-85 arası FPS veriyor bir problem var ama ne Rainbow High'ta 150 FPS alıyorum ama Warzone çok berbat.

Yeni konular

Geri
Yukarı