R5 2600 ve GTX 1660 Ti sistem nasıldır?

Can'

Centipat
  • Ryzen 5 2600 3.4 GHz
  • GTX 1660 Ti ROG STRIX OC modeli
  • MSI B450M PRO-VDH Plus anakart
  • Crucial 8 GB 3000 MHz RAM
  • Crucial 480 GB SSD
  • Xigmatek Beast 4 650W 80Plus
Arkadaşlar son anda i5 9400F toplamaktan vazgeçtim, Ryzen daha ideal geldi. Acaba pişmanlık payım olur mu? Sistem hakkında düşünceleriniz nelerdir? Sistemi satın almış bulunmaktayım bu arada. Sistem nasıl sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem yanına aynı bellekten bir tane daha eklemeniz olacaktır. Bu sistemle düşük ram'dan dolayı çoğu oyunda sorun yaşayabilirsiniz.

• Ryzen 5 2600 3.4 GHz
  • GTX 1660 Ti ROG STRIX OC modeli
  • MSI B450M PRO-VDH Plus anakart
  • Crucial 8 GB 3000 MHz RAM
  • Crucial 480 GB SSD
  • Xigmatek Beast 4 650W 80Plus
Arkadaşlar son anda i5 9400F toplamaktan vazgeçtim, Ryzen daha ideal geldi. Acaba pişmanlık payım olur mu? Sistem hakkında düşünceleriniz nelerdir? Sistemi satın almış bulunmaktayım bu arada. Sistem nasıl sizce?
Hocam ekran kartını Asus alıyorsanız anakartı da Asus alın tavsiyemdir. Hocam 1600 Super serisi çıkınca 1660Tİ biraz ucuzlayacaktır. Onu da bekleyip daha ucuza alabilirsiniz hocam.

Hocam ekran kartını Asus alıyorsanız anakartı da Asus alın tavsiyemdir. Hocam 1600 Super serisi çıkınca 1660Tİ biraz ucuzlayacaktır. Onu da bekleyip daha ucuza alabilirsiniz hocam.
Neden acaba öyle dediniz? Msi daha kaliteli gelmişti. Aldım artık zaten rog strixi 1900 gibi makul bir fiyata aldım.

Neden acaba öyle dediniz? Msi daha kaliteli gelmişti. Aldım artık zaten rog strixi 1900 gibi makul bir fiyata aldım.
Hocam yine Technopat Sosyal' de okumuştum hangi konu hatırlamıyorum ama ekran kartında MSI tavsiye ederken anakartta Asus tavsiye ediyorlar. O yüzden söylemiştim hocam. Almışsanız hocam hayırlı olsun güle güle kullanın hocam.

Hocam yine Technopat Sosyal' de okumuştum hangi konu hatırlamıyorum ama ekran kartında MSI tavsiye ederken anakartta Asus tavsiye ediyorlar. O yüzden söylemiştim hocam. Almışsanız hocam hayırlı olsun güle güle kullanın hocam.
Teşekkür ederim hocam. Sizce beni uzun bir süre götürür mü yoksa işlemci düşük mi ekran kartı için...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı