R5 2600 ve GTX 1660 Ti sistem nasıldır?

Teşekkür ederim hocam. Sizce beni uzun bir süre götürür mü yoksa işlemci düşük mi ekran kartı için...
Hocam 1080p kesinlikle yeterli olacaktır.
Teşekkür ederim hocam. Sizce beni uzun bir süre götürür mü yoksa işlemci düşük mi ekran kartı için...
Bence hocam F/P işlemci almışsınız 6 core 12 thread için. Ve hocam uzun süre götürmesini temenni ederim.

• Ryzen 5 2600 3.4 GHz
  • GTX 1660 Ti ROG STRIX OC modeli
  • MSI B450M PRO-VDH Plus anakart
  • Crucial 8 GB 3000 MHz RAM
  • Crucial 480 GB SSD
  • Xigmatek Beast 4 650W 80Plus
Arkadaşlar son anda i5 9400F toplamaktan vazgeçtim, Ryzen daha ideal geldi. Acaba pişmanlık payım olur mu? Sistem hakkında düşünceleriniz nelerdir? Sistemi satın almış bulunmaktayım bu arada. Sistem nasıl sizce?
Sisteminiz orta segment bi sistem ve parçalarınız uyumlu gözüküyor. Ryzen bir sistem kullanıcaksanız RAM kapasitenizi 16 gb yapmanızı ve dual channel yani cift kanal bellek olarak kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Performans açısından gözle görülür bi artış sağlayabilirsiniz. Güzel günlerde kullanın.

Sisteminiz orta segment bi sistem ve parçalarınız uyumlu gözüküyor. Ryzen bir sistem kullanıcaksanız RAM kapasitenizi 16 gb yapmanızı ve dual channel yani cift kanal bellek olarak kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Performans açısından gözle görülür bi artış sağlayabilirsiniz. Güzel günlerde kullanın.
Hocam teşekkür ederim. Valla tedirgin oldugum tek bir konu var:kasa. Acaba bu kasanın hava akışı nasıldır? 80 plus sertifikası var ama yinede bilemedim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı