R5 2600 ve GTX 1660 Ti sistem nasıldır?

Toplam fiyat ne tuttu hocam. Bende bu kartı alıp ram ve anakarttan kısıp 4207 TL sistem toplamayı düşünüyorum Vatan Bilgisayardan.

Bu sistemin aynısını 1 ay önce topladım, fiyatı 4500 TL fakat 8 GB RAM var şu an size tavsiyem RAM den kısmamanız. En önemlisi ekran kartınızı seçerken soğutmasının iyi olduğuna dikkat edin. Önerebileceğim asusun rog strix modeli. 200 lira daha fazla verip ileriye dönük rahat edersiniz.

Bu sistemin aynısını 1 ay önce topladım, fiyatı 4500 TL fakat 8 GB RAM var şu an size tavsiyem RAM den kısmamanız. En önemlisi ekran kartınızı seçerken soğutmasının iyi olduğuna dikkat edin. Önerebileceğim asusun rog strix modeli. 200 lira daha fazla verip ileriye dönük rahat edersiniz.
Vatan Bilgisayar indirimlerini kaçırdık. Bakalım ne yapacağız...

Evet hocam zaten o modeli aldım suan hiçbir sıkıntım yok vatandaki beyfendinin işlemci ters takması dısında😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı