R5 2600 ve GTX 1660S sistem nasıldır?

Ya şimdi eğer 100 200 tl bi fark oynayacaksa yapalım zorlayabilirm galiba bütçeyi o kadar miktar. Bi tık kısabileceğimiz başka parça varsa kısabilirz sorun yaratmayacaksa.

Her şeyin dandik olmayacak şekilde en ucuzunu seçtim, 600₺ daha artar fiyat işlemci yükseltirsek.
Biraz daha kasarsan bunu al, DFMSSC9P kodlu Özel Toplama Bilgisayar.

Sinerjide Montaj kısmında sinerji fiyat farkı gibi bir şey var o ne oluyor bir de son olarak montajlatıp aldığımda bu kasayı BIOS Update'sini yapıyorlar mı? Ekran kartım falan bozuk gelse ücretsiz yenisiyle taahhütsüz degiştirıyorlar mı?

Değiştiriyorlar, sinerji iyidir, montaj hizmeti alırsanız bilgisayar toplanmış gelir almazsanız kendiniz birleştirmek zorundasınız. Zaten test edilerek geliyor. Müşteri hizmetlerini ararsanız BIOS Update istediğinizi belirtirseniz yapacaklardır. i5'e mi i3'e mi karar verdiniz?

3000₺'lik şeyi almanıza gerek yok.

Değiştiriyorlar, sinerji iyidir, montaj hizmeti alırsanız bilgisayar toplanmış gelir almazsanız kendiniz birleştirmek zorundasınız. Zaten test edilerek geliyor. Müşteri hizmetlerini ararsanız bios update istediğinizi belirtirseniz yapacaklardır. i5'e mi i3'e mi karar verdiniz?
Şuan karar veremedim ama büyük ihtimalle i5 i alacağım. Eğer alamayacak olursamda kesinlikle diğerini almayı düşünüyorum.
Değiştiriyorlar, sinerji iyidir, montaj hizmeti alırsanız bilgisayar toplanmış gelir almazsanız kendiniz birleştirmek zorundasınız. Zaten test edilerek geliyor. Müşteri hizmetlerini ararsanız BIOS Update istediğinizi belirtirseniz yapacaklardır. i5'e mi i3'e mi karar verdiniz?

3000₺'lik şeyi almanıza gerek yok.
Belirttiginiz kasada ATX yazıyor anakart mATX bi sıkıntı oolur mu uyumluluk konusunda

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı