R5 2600 ve RTX 2060 için PSU önerisi

aapuki

Decapat
Daha fazla  
RAM
Ballistix 2x8 3200 MHz DDR4
İşlemci
Ryzen 5 2600
Arkadaşlar merhaba, sistemimde Hadron gibi bir PSU mevcut. Değiştirmem gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca sisteminde şu parçayı da değiştirmen gerekiyor dediğiniz bir parça var ise belirttin lütfen. Bütçemi önerilere göre belirleyeceğim. PSU önerir misiniz?

@Sir Benjamin, iyice saçmalıyorsunuz uygun Watt'da bir tane öner işte. Sistem için 1200W'a ne gerek var? Bütçeyi önerilere göre belirleyeceğim demiş zaten.

Sistem için 600W yeterli. Şunlar bulduğum güzel alternatifler.

@TLP, iyice saçmalıyorsunuz uygun Watt'da bir tane öner işte. Sistem için 1200W'a ne gerek var? Bütçeyi önerilere göre belirleyeceğim demiş zaten.

Bütçe belirtmesini istedim, onu direkt önermedim. Kinaye denen bir şey var ya bilir misiniz bilmem.

Bi' seviye belirtmediği sürece anlayamam, en azından üst sınır 1000 TL diyebilirdi; veya artık ne ise.

Yine de giriş olsun diye bi' bütçe belirtmelisin.

Yoksa bunu öneririz mesela yani. O yüzden giriş olarak bütçe belirtsen iyi olur.

Ahahaha haklısın, 850₺ gibi bir bütçeye çıkabilirim. Yeterli mi?

Bütçeniz ne kadar?

850₺ kadar ödeyebilirim sanırım.

@Sir Benjamin, iyice saçmalıyorsunuz uygun Watt'da bir tane öner işte. Sistem için 1200W'a ne gerek var? Bütçeyi önerilere göre belirleyeceğim demiş zaten.

Sistem için 600W yeterli. Şunlar bulduğum güzel alternatifler.

850₺ civarında bulamaz mıyız? Yükseltmem gerek mi yani?

Bütçe belirtmesini istedim, onu direkt önermedim. Kinaye denen bir şey var yabilir misiniz bilmem.

Bi' seviye belirtmediği sürece anlayamam, en azından üst sınır 1000 TL diyebilirdi; veya artık ne ise.

Pahalı geldi biraz😞

Gayet yeterli.

850₺ kadar ödeyebilirim sanırım.

850₺ civarında bulamaz mıyız? Yükseltmem gerek mi yani?

Pahalı geldi biraz😞
Bunu almanız mantıklı olur bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı