R5 2600 ve RX 5700 Tabanlı Yeni Topladığım sistem

EmreKara.

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştiricisi
Selamlar arkadaşlar yaklaşık 2 haftalık süre sonunda kendi sistemimi topladım. Parçaları kendim aldım ve montajını tek başıma yaptım. Ben de beklemiyordum bu kadar güzel olacağını, sonuç umduğumdan çok daha iyi oldu diyebilirim.
Sistemde oyun testleri yaptıkça atarım beni üzeceğini sanmıyorum. Selametler :) :)
Bilgisayar Bileşenleri:
AMD Ryzen 2600
Sapphire RX 5700 Pulse
16 GB XPG RGB RAM (2x8)
Gigabyte B450 Aorus Elite
Samsung 850 Evo 250GB SSD
Aerocool Airhawk Duo 600W 80+
Philips 32Inch Televizyon
Hunter Series Kharma X Rainbow Oyuncu Klavye
ASUS Wireless Mouse

WhatsApp Image 2020-01-07 at 02.00.48.jpeg

WhatsApp Image 2020-01-07 at 02.00.40.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bu sistemin tavsiye konusu var mıydı ve ben yazmış mıydım? 😁

Aynı sistemi bende toplamak istiyorum. Ne kadara topladınız ve memnun'musunuz?
5600₺ tuttu hocam daha dün parçaların hepsini tamamlayıp kurdum. Henüz oyun oynayamadım ama onundan çok iyi olacağını düşünüyorum. Kasadan acayip memnunum hem görsel olarak hem soğutma olarak.
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bu sistemin tavsiye konusu var mıydı ve ben yazmış mıydım? 😁
Yani sistem tavsiyenizi göremedim ben tamamıyla forumdaki konuları araştırarak topladım. Sadece kasayı kendim beğenerek aldım.
Sistem videoları bu gönder altında paylaşırım. Oyun testleri vs. gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı