R5 2600X sisteme yükseltme önerisi

Kiyoshi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba işim gereği gemide çalışıyorum uzun süreler evimde olmuyorum güzel bir laptopum var. Evde de eski sistemim var. Şimdi gemiden inmeme az kaldı eski sisteme ufaktan bir ayar çekmek istiyorum. Çok da para harcamak istemiyorum. Elimde 1060 ve güzel bir PSU var PSU'nun markasını hatırlayamıyorum. Geri kalan her şeyi değiştirmeyi planlıyorum kasa dahil kasam küçük bir kasa çünkü.

Bunlara biraz baktım dediğim gibi çok bir harcama yapmak istemiyorum LoL, CS, dizi, film için kullanacağım onu da sende toplasan 2 3 ay kullanacağım için aşırılara kaçmak istemiyorum.

Hocam CS, Valorant gibi oyunlarda işlemci daha önemli diye biliyorum. Bende GTX1060 6 GB aldım yanına R5 2600 almayı düşünüyorum. Her şey bütçeye bağlı. Sizin yerinizde olsam işlemci odaklı oyunlar oynayacaksam işlemci değiştirirdim.

Hocam CS, Valorant gibi oyunlarda işlemci daha önemli diye biliyorum. Bende GTX1060 6 GB aldım yanına R5 2600 almayı düşünüyorum. Her şey bütçeye bağlı. Sizin yerinizde olsam işlemci odaklı oyunlar oynayacaksam işlemci değiştirirdim.

Hocam haklısınız başlıkta yanlış anlaşılmaya müsait yazmışım zaten işlemciyide değiştiriyorum şu anda gemide olduğumdan kaynaklı önceki işlemcimi maalesef hatırlayamıyorum o yüzden bilgi veremedim. Bu alacaklarım birbiriyle entegre çalışır mı? Veya bu fiyata bak bu daha iyi olur denmesi için konu oluşturdum görüşünüz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı