R5 2600X ve MSI X370 Sistem Uyumu

Volkan Akgül

Decapat
Yer
Ürgüp/Nevşehir
Daha fazla  
Meslek
Halı Yıkama
Merhaba.
  • Anakart: MSI X370 GAMING PRO CARBON AMD X370 3200+ (OC) DDR4 Soket AM4 ATX
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X 4,25GHz 19MB Cache Soket AM4
  • Ekran kartı: MSI VGA Radeon RX 570 ARMOR 8G OC 8 GB 256 bit GDDR5 DX(12)
  • RAM: XPG 16 GB (2x8 GB) 3000MHz DDR4 Gaming RAM AX4U300038G16-DRG
  • SSD: Samsung MZ-V7E250BW 970 EVO 250GB PCIe x4 NVMe M.2 SSD 3400MB/15
  • Soğutma: CM MASTERLIQUID ML240L RGB LED FANLI İŞLEMCİ SIVI SOĞUTMA KİTİ
  • PSU: Power Boost BST-ATX700B 700w 12cm SİYAH fan, 80+ BRONZE A/PFC
  • Kasa: Sharkoon TG5 RGB USB3.0 4XLed Fan ATX Gaming Kasa
Parçalardan oluşan sistem kurdum, görüntü alamadığım için BIOS güncelleyemiyorum.
Anakartı yurtdışı kaynaklı bir siteden aldığım için güncelleme için gönderemiyorum, ne yapmam gerekir yardımcı olur musunuz? BIOS güncellemesini yapmak için farklı RAM mi takmalıyım yoksa AMD Ryzen 1. nesil bir işlemci ile BIOS'u görebilir miyim?
Bir de bu sistemde sıkıntısız çalışacak 3000 MHz RAM tavsiye edebilir misiniz? RAM'ler RGB'li olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellemesi için 1.nesil Ryzen işlemciye ihtiyacınız var. Herhangi bir teknik servis üzerinden konuyu halledebilirsiniz.

Güvendiğiniz bir bilgisayar servisine gidip BIOS güncellemesi yaptırabilirsiniz. Ha, vay efendim bu anakart bozuk o yüzden görüntü alamıyorsunuz ben size güzelinden x470 vereyim falan derse de o yerden kaçın :D

Güvendiğiniz bir bilgisayar servisine gidip BIOS güncellemesi yaptırabilirsiniz. Ha, vay efendim bu anakart bozuk o yüzden görüntü alamıyorsunuz ben size güzelinden x470 vereyim falan derse de o yerden kaçın :D

Ryzen 1600 işlemci buldum ekrana görüntü geldi bios güncelledim teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı