R5 2600X ve RTX 2070 sistem görüntü alamamak

senturk19

Hectopat
RTX 2070 ve Ryzen 5 2600X sistem topladım kurdum.

Monitör Samsung LC27HG70QQMXUF 27".

Monitör kutusundan display kablo çıkmadı.

Laptop'a HDMI ile bağladım görüntü geliyordu.

Kasada hata gösteren LED ışıklar yanmıyor.(başta bir yanıp söndü şimdi yanan yok.)

Tahminim acaba sadece HDMI ile masaüstünde görüntü alamıyor muyuz? Display şart mı? Laptop'da hdmi ile görüntü geliyordu.

Acil yardım ederseniz sevinirim kafayı sıyırmak üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının yuvaya tam oturduğundan emin olun. Fanlar dönüyor, sistem çalışıyor yalnızca görüntü gelmiyor değil mi?
RAM'lerin doğru slotlarda olduğundan emin olun.

anakart msi b450m gaming plus mATX
Ekran kartının yuvaya tam oturduğundan emin olun. Fanlar dönüyor, sistem çalışıyor yalnızca görüntü gelmiyor değil mi?
RAM'lerin doğru slotlarda olduğundan emin olun.
çok sağol kardeşim vallaha sayende çözdüm ramin teki slota tam geçmemiş kilidi kapandıydı ama yandaki nasıl oldu çözemedim söküp taktım görüntü geldi şuan. Vallaha sabah edemezdim 8 bin lira para verdim buna Allah razı olsun :) .
anakart msi b450m gaming plus mATX

çok sağol kardeşim vallaha sayende çözdüm ramin teki slota tam geçmemiş kilidi kapandıydı ama yandaki nasıl oldu çözemedim söküp taktım görüntü geldi şuan. Vallaha sabah edemezdim 8 bin lira para verdim buna Allah razı olsun :) .
şuan işlemci 44-48 derece ekran kartı 50 derece sabit boşta internette dolaşırken bu değerler normal mi ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı