R5 3350G PRO sistem Valorant'ta 60 FPS'i geçmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

emrecelebi

Decapat
Daha fazla  
V-Sync kapalı ve kısıtlamalar da kapalı ona rağmen 60 FPS alıyorum. Önceden 130-140 alıyordum ama duex in smooth masaüstü videosundakini yaptım ondan kaynaklı mıdır bilmiyorum ama yardımcı olun.
Sistem:
AMD Ryzen 3350G PRO.
B450M S2H.
RAM 8x2 16 GB.
Windows 10.
Sistem APU.

Eğer ayarlarını doğru yaptığını düşünüyorsan , bilgisayarı kapat aç.

60 fps kesinlikle ayarlardan.

Düzelmezse ayarları sıfırla.

Duex in smooth masaüstü videosundakini yaptım.

Hocam şu ayarları yapmayın yaptırmayın hiçbir işe yaramıyor zamanında gece gündüz bunları yapıyordum her seferinde bilgisayarın bir şeyi bozuyordum düzgün yapsam bile bir fark olmuyor çünkü çok küçük şeyleri kapatıyorsun.

Hocam şu ayarları yapmayın yaptırmayın hiçbir işe yaramıyor zamanında gece gündüz bunları yapıyordum her seferinde bilgisayarın bir şeyi bozuyordum düzgün yapsam bile bir fark olmuyor çünkü çok küçük şeyleri kapatıyorsun.

Kanka sistem geri yükleme noktası oluşturdum sence geri yükleyeyim mi eski haline, ondan kaynaklı mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
V-Sync kapalı ve kısıtlamalar da kapalı ona rağmen 60 FPS alıyorum. Önceden 130-140 alıyordum ama duex in smooth masaüstü videosundakini yaptım ondan kaynaklı mıdır bilmiyorum ama yardımcı olun.
Sistem:
AMD Ryzen 3350G PRO.
B450M S2H.
RAM 8x2 16 GB.
Windows 10.
Sistem APU.

Hocam FPS sabitleme var ise kapatın veya V-Sync açık olabilir kontrol edin.

Sistem:
AMD Ryzen 3350G PRO.
B450M S2H.
RAM 8x2 16 GB.
Windows 10.
Sistem APU.
Hocam sistemin yedeğini aldıysanız geri yükleyin

Hocam sistemin yedeğini aldıysanız geri yükleyin
Eğer olmazsa ayarları sıfırlayın

Sistem:
AMD Ryzen 3350G PRO.
B450M S2H.
RAM 8x2 16 GB.
Windows 10.
Sistem APU.

Ayarlardan olabilir FPS sinirlayicisi olabilir veya monitorun Hz'si 60 sa monitor Hz ne esitlemis olabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı