R5 3400G APU sistem nasıldır?

Bütçe
4000-4500
Rica ederim hocam ne zahmeti😄. İsterseniz sistem önerisinde bulunabilirim. Parça parça mı toplayacaksınız yoksa hazır sistem mi düşünüyorsunuz?
Hocam hazır sistem istiyorum. Pek anlamadığım için parça parça zor olur. Benim için teknobiyotikten toplar mısın bi sistem 😄 max bütçe 5 bin monitör 5binin içinde olmalı 😂

Değil hocam sadece hazır sistem olarak gelmesini istiyorum o yüzden demiştim montaj yapan tüm siteler olur benim için hiç farketmez
Tamam hocam hemen topluyorum bir tane 😄
Değil hocam sadece hazır sistem olarak gelmesini istiyorum o yüzden demiştim montaj yapan tüm siteler olur benim için hiç farketmez
Hocam son bir sorum olacak. Kaç GB depolama işinizi görür?
Hocam bu sistemi özelleştirerek alın.
sistem 3.PNG

Bu şekilde özelleştirince 4100 TL gibi bir fiyat karşımıza çıkıyor. 900 TL ile bir monitör alabilirsiniz. 240GB depolama yetersiz gelirse ileride bir HDD alıp takarsınız diye düşündüm. Eğer HDDyi şimdi pc ile birlikte alırsak ekran kartından veya işlemciden kısmak gerekir.

Son düzenleme:

Hocam işimi hepsi görür aslında sadece günde 4 5 saat Cs go gta5 oynayacağım fazlasında gözüm yok sadece biraz yüksek fps almak istiyorum

Eki Görüntüle 690609
Bu şekilde özelleştirince 4100 TL gibi bir fiyat karşımıza çıkıyor. 900 TL ile bir monitör alabilirsiniz. 240GB depolama yetersiz gelirse ileride bir HDD alıp takarsınız diye düşündüm. Eğer HDDyi şimdi pc ile birlikte alırsak ekran kartından veya işlemciden kısmak gerekir.
240gb yetersiz gelmez zannediyorum

Eki Görüntüle 690609
Hocam işimi hepsi görür aslında sadece günde 4 5 saat Cs go gta5 oynayacağım fazlasında gözüm yok sadece biraz yüksek fps almak istiyorum

240gb yetersiz gelmez zannediyorum
Hocam ellerine sağlık seni uğraştırdım. Sistem çok hoşuma gitti hem parça hem fiyat olarak :) son olarak bir şey sormak istiyorum benim kuzenim de bu PC yi sipariş verdi
Nasıldır sende iş görür mü ?

Son düzenleme:
+

+

Sistem iş görür mü hocam?

Son olarak bir şey sormak istiyorum benim kuzenim de bu PC yi sipariş verdi
Nasıldır sende iş görür mü ?
görür hocam. Gayet güzel sistem. Anakart B450 chipset olsa daha da güzel olurdu.

MSI B450I GAMING PLUS AC
Ryzen 5 3400G
Corsair 16GB(2x8GB) DDR4 3200MHz CL16
Samsung 970 Evo NVMe 500GB 3400MB-2300MB/s M.2
Everest Cubıc-252 Usb 3.0
Xigmatek Tauro EN8965 500W M Plus Bronze
Logitech MK330 Kablosuz Klavye & Mouse
Snopy SN-120 2.0 Siyah Usb Speaker

Bu şekilde bir sistem topluyorum dün verdim siparişleri bu hafta tamamlanır toplarım. Acelen yok ise papci ve cs go performansını paylaşırım sizinle ekran kartı yok. Ona göre karar verirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı