R5 3400G nereden alınır?

Hocam, 2 bin çok pahalı değil mi?

Benim de almam sıkıntıydı. Bütçeyi 1600'den hesapladım. Çok kararsızım şu an.

Çok teşekkürler hocam, çok kararsızım şu an.

Bu, daha iyi değil miydi?

Ekran kartı daha kötü
2000 tl bence de verilmez ama bu devirde vermek mecbur oluyor.

Hocam, 2 bin çok pahalı değil mi?

Benim de almam sıkıntıydı. Bütçeyi 1600'den hesapladım. Çok kararsızım şu an.

Çok teşekkürler hocam, çok kararsızım şu an.

Bu daha iyi değil miydi?

2900 bu işlemciye verilmez. Beklemek en iyisi. 5600X fiyatına 3400G alınmaz :D.

2000 tl bence de verilmez ama bu devirde vermek mecbur oluyor.
Vallahi bilemedim hocam. Bütçeyi hep arttırıp buna yönelmiştim. Zaten 2 yıl idare etmelik bir sistem topluyorum, sonrasında laptop almayı düşünüyorum. En son Şubat'ta laptop için bekliyordum ama biraz daha bekleyeceğim, ya 2. ele ya da 3200G'ye yöneleceğim.
2900 bu işlemciye verilmez. Beklemek en iyisi. 5600X fiyatına 3400G alınmaz :D.
2900 verileceğini ben de sanmıyorum. Beklemek de hep sıkıntı oldu artık :(
Hocam 2000 tl verilir.
Satıcı puanı iyi değil. Trendyol rezalet hizmet sunuyor, forumda mağdur olanlar da var. Zor durum.

Vallahi bilemedim hocam. Bütçeyi hep arttırıp buna yönelmiştim. Zaten 2 yıl idare etmelik bir sistem topluyorum, sonrasında laptop almayı düşünüyorum. En son Şubat'ta laptop için bekliyordum ama biraz daha bekleyeceğim, ya 2. ele ya da 3200G'ye yöneleceğim.

Satıcı puanı iyi değil. Trendyol rezalet hizmet sunuyor, forumda mağdur olanlar da var. Zor durum.
Allah ikimize de kolaylık versin hocam.

Hocam 2000 TL verilir.

Vallahi bilemedim hocam. Bütçeyi hep arttırıp buna yönelmiştim. Zaten 2 yıl idare etmelik bir sistem topluyorum, sonrasında laptop almayı düşünüyorum. En son şubat'ta laptop için bekliyordum ama biraz daha bekleyeceğim, ya 2. ele ya da 3200G'ye yöneleceğim.

Kasım ayında geçici süreliğine almıştım o zaman dolar kuru 8 liraydı 1250 gibi bir fiyata "kazıkçı" Vatan'dan almıştım hem de. Şu an ki fiyatları görünce ondan tepki veriyorum, normalden pahalı satan Vatan'ın 1250'ye sattığı işlemcinin bu fiyata çıkması gerçekten üzücü. İnşallah normale düşer de alırsınız.

Allah ikimize de kolaylık versin hocam.
Umarım hocam.

Kasım ayında geçici süreliğine almıştım o zaman dolar kuru 8 liraydı 1250 gibi bir fiyata "kazıkçı" Vatan'dan almıştım hem de. Şu an ki fiyatları görünce ondan tepki veriyorum, normalden pahalı satan Vatan'ın 1250'ye sattığı işlemcinin bu fiyata çıkması gerçekten üzücü. İnşallah normale düşer de alırsınız.
Vaktinde bu kadar bilmiyordum bunları. Laptop alacağım için onları çok araştırdım, orada geliştirdim kendimi. Piyasa orada da bozulunca APU sisteme yöneldim ama neredeyse hiç bilgim yoktu. Hâlâ masaüstü hakkında çok az bilgim var, araştırmak için vaktim kısıtlı çünkü ders falan da çalışıyorum. PSU geldi, RAM siparişi verdim, bugün de kasa ve monitör siparişi vermeyi düşünüyordum. İşlemciyi düşürürsem monitörü yükseltirim diyerekten kasa ve çevre birimlerini falan toplayacağım şu an. Bu fiyatlar cidden üzücü hocam, hak etmiyor parasını. Piyasa çok değişti. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Umarım hocam.

Vaktinde bu kadar bilmiyordum bunları. Laptop alacağım için onları çok araştırdım, orada geliştirdim kendimi. Piyasa orada da bozulunca APU sisteme yöneldim ama neredeyse hiç bilgim yoktu. Hâlâ masaüstü hakkında çok az bilgim var, araştırmak için vaktim kısıtlı çünkü ders falan da çalışıyorum. PSU geldi, RAM siparişi verdim, bugün de kasa ve monitör siparişi vermeyi düşünüyordum. İşlemciyi düşürürsem monitörü yükseltirim diyerekten kasa ve çevre birimlerini falan toplayacağım şu an. Bu fiyatlar cidden üzücü hocam, hak etmiyor parasını. Piyasa çok değişti. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Buna ne dersiniz hocam ? Sizce alınır mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı