R5 3400G PRO en performanslı sürücü hangisidir?

Hocam oyuna girip bir test edin.

Valorant'da 200 üstüne çıktım yeniden, LoL'de de akıcı oldu. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için başınızda ağırttım :) ama son bir sorum olacak Radeon programının olmaması benim için bir eksi olur mu ve güncel bir sürüme yüklemeden önce MSI sitesinden kontrol ederek mi yüklemeliyim.

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için başınızda ağırttım.

Estağfurullah hocam.

Radeon programının olmaması benim için bir eksi olur mu?

Hocam aslında yüklediğiniz sürümde Radeon programı yüklenmesi lazım.
Bence farklı bir siteden yüklediğiniz içinde size Radeon programını sunmamış olabilir.
Bilen birisi varsa yazabilir.

Güncel bir sürüme yüklemeden önce MSI sitesinden kontrol ederek mi yüklemeliyim.

Hocam bu sorun değişik anormal derecede normalde performans artışı olması lazım.
Oradaki yazılım güncellenmez.
Çünkü oradaki sürüm son sürüm olmadığı için.

Estağfurullah hocam.

Hocam aslında yüklediğiniz sürümde Radeon programı yüklenmesi lazım.
Bence farklı bir siteden yüklediğiniz içinde size Radeon programını sunmamış olabilir.
Bilen birisi varsa yazabilir.

Hocam bu sorun değişik anormal derecede normalde performans artışı olması lazım.
Oradaki yazılım güncellenmez.
Çünkü oradaki sürüm son sürüm olmadığı için.

Teşekkürler hocam inşallah bilen bir kişi yardımcı olurda bu işide hallederim :)

Hocam merhaba, bende sizinle aynı sorunu yaşıyorum. Valorant gibi bir oyunda 100 fps alıyorum software'a göre bu normal mi? Sorunu nasıl çözdünüz yardımcı olur musunuz?

Hocam merhaba, bende sizinle aynı sorunu yaşıyorum. Valorant gibi bir oyunda 100 FPS alıyorum Software'a göre bu normal mi? Sorunu nasıl çözdünüz yardımcı olur musunuz?

MSI anakartım olduğu için MSI kendi sitesindeki yazılımı yükledim 100-120 arası FPS alıyorum Valorant da bir dereceli maç içerisinde. Sıkıntıyı çözebilmiş değilim desem yeridir ama bir yerden sonra demek ki verebildiği performans buymuş deyip araştırmayı bıraktım. Belki bu sorunu çözebilecek profesyoneller vardır ama daha hiçbir yerde rastlayamadım :(

Bende msı anakart kullanıyorum sitesindeki driverları indirecektim ama ekran kartı driverı olsun chipsetler olsun eski sürüm hepsi. Uğraşıp duruyorum bende o sürücüden ona, ram oc ye kadar. Şu ekran kartı kıtlığı bitsede rahatlasak.

Bende MSI anakart kullanıyorum sitesindeki driverları indirecektim ama ekran kartı driverı olsun chipsetler olsun eski sürüm hepsi. Uğraşıp duruyorum bende o sürücüden ona, RAM OC'ye kadar. Şu ekran kartı kıtlığı bitsede rahatlasak.

Bilgisayarı ilk topladığımda gözüme uyku girmiyordu o driverı indir diğerini indir bir türlü tutturamıyordum en sonunda vazgeçtim eski sürüm de olsa onu kurdum bıraktım. 1650 Super ekleyeceğim biraz para biriktirip indirim kovalayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı