Çözüldü R5 3400G RX6600 performans düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ulasyildiz1

Centipat
Daha fazla  
RAM
Gskill 2x8 3200mhz
SSD veya HDD modeli
MLD 240gb WD Blue 1tb
Ekran kartı
Sapphire Pulse RX6600
Anakart
GA A320M H
İşlemci
R5 3400G
Arkadaşlar öncelikle selam. R5 3400G için Sapphire Pulse RX6600 ekran kartını aldım. GTA V'te MSAA 8X yapınca FPS çok düşüyor bu normal mi? Dying Light 2 de ışın izleme açınca 20 FPS'e kadar düşüyor. İşlemci Max %50 çalışıyor. Ekran kartım %99 çalışıyor. Zorlanması normal mi? Bir sıkıntısı sizce var mı? Fikrinizi belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
5600X ile RX 6600 kullanıyorum Dying Light 2 de ışın izleme açınca bende de çok düşüyor FPS. Oyundan keyif alamayacak noktaya geliyor. Normal yani. Sende problem yok.
GTA V'de 8X MSAA'de o kadar düşmesi de Dying Light 2'de RT açınca o kadar düşmesi de normal.

Sahip olduğun işlemci normal şartlarda oldukça darboğaz yaşatacaktır o ekran kartına.

GTA V'de 8X MSAA'de o kadar düşmesi de Dying Light 2'de RT açınca o kadar düşmesi de normal.

Sahip olduğun işlemci normal şartlarda oldukça darboğaz yaşatacaktır o ekran kartına.

İşte bende uzun zamandır bunu araştırıyordum ve yanıt bulamıyordum. Sizce R5 5600 alınır mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…