R5 3400G sistem alınır mı?

rattlepatted

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir süredir ikinci el bilgisayar arıyorum ancak düzgün bir şey bulamadım. İkinci el ile uğraşmak yerine sıfır bir bilgisayar almak istiyorum ancak bütçem kısıtlı. GameGaraj'da satılan Pollux 3APU sistemini uygun gördüm ve almayı düşünüyorum. Elimdeki maksimum bütçe bu kadar ve parça takip etmekten çok sıkıldım, bir şey alıp kurtulmak istiyorum. Beni idare edecek bir makine istiyorum. İleride bir ekran kartı da takabilirim. Sizce alınır mı?

Sisteme 8 GB daha dahil edin işte o zaman yeterli olacaktır. 8gb ve tek modül gereken performansı vermiyor.
Bütçeniz kısıtlı ise alınabilir, ama ilerde bir RAM takviyesi iyi olur. APU sistem için 8 GB RAM sağlıklı değil.
Şimdilik kullanmak için istiyorum çok yeni oyunlarla aram yok zaten. Gündelik kullanımım ve ufak tefek oyun oynamak için idarelik alıyorum. Elime para geçince yükseltme yapacağım. Sizce siparişi vereyim mi?

Şimdilik kullanmak için istiyorum çok yeni oyunlarla aram yok zaten. Gündelik kullanımım ve ufak tefek oyun oynamak için idarelik alıyorum. Elime para geçince yükseltme yapacağım. Sizce siparişi vereyim mi?
Bütçenizi zorlamak istemiyorsanız alın, eğer oyun oynanmayacaksa RAM takviyesini daha sonra da yapabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

Bence sipariş verebilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda size uygun bir sistem. Zaten çok fazla yeni oyunları oynamadığınızı da söylemişsiniz. İleride 8 gb ram eklemeniz yararlı olur. Şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı