R5 3400G sistem alınır mı?

Ekmek Reis

Hectopat
Daha fazla  
7500 TL bütçem var ve bilgisayar toplamak istiyorum. Bunun yanında şu anda kullandığım bu bilgisayarı satmak istiyorum. Bu bilgisayarı kaç liraya satabilirim ve bu sistem alınır mı?

Parçalarım bunlar bu bilgisayar iyi mi ileride sorun çıkartır mı? Monitör sorun çıkartır mı?

Not: RAM'lerden ve monitörden sadece biri alınacak.
Not: Sistem üzerinde oynama yapabilirsiniz.

Hocam peki bataryasının olmaması, ekran menteşesinin kırık olması ve içinde 512 GB Samsung SSD olması durumu değiştirir mi?

Aynı dediğim fiyat aralığında da olabilir 2300-2500 arası da olabilir çünkü bataryasının olmaması ve ekran menteşesinin kırık olması büyük sorunlar. 512 GB Samsung SSD olması fiyatı belki aynı tutabilir. Edit: Zaten 512 GB Samsung SSD olması 440 TL'ye yaklaşık bir fiyat artışı demek. Yani bataryayı ve menteşeyi(o piyasayla ilgili bilgim yok)500-600 aralığında sanırım yaptırabilir. Yani en az 2250 ve en fazla 2500 olarak satabilirsiniz sanırım. Bu arada hiç servise gidip bataryanın ve menteşeyi tamir etmenin kaç lira tuttuğunu sordunuz mu?

Son düzenleme:
Aynı dediğim fiyat aralığında da olabilir 2300-2500 arası da olabilir çünkü bataryasının olmaması ve ekran menteşesinin kırık olması büyük sorunlar. 512 GB Samsung SSD olması fiyatı belki aynı tutabilir. Edit: Zaten 512 GB Samsung SSD olması 440 TL'ye yaklaşık bir fiyat artışı demek. Yani bataryayı ve menteşeyi(o piyasayla ilgili bilgim yok)500-600 aralığında sanırım yaptırabilir. Yani en az 2250 ve en fazla 2500 olarak satabilirsiniz sanırım. Bu arada hiç servise gidip bataryanın ve menteşeyi tamir etmenin kaç lira tuttuğunu sordunuz mu?

Hocam 256 GB 860 EVO taktım büyük ihtimal menteşe kasa yeri kırık 350 lira yapıyor batarya 100-150 arası. Bu arada hocam üstteki sistem alınır mı parçalar uyumlu mu? Ayrıca anakartı B450M S2H | Anakart | GIGABYTE tray işlemci alacağım için soğutmayı da Yeniden Yönlendirme Bildirimi değiştirdim.

Geri
Yukarı