R5 3400G sistem nasıldır?

MkblGzl

Kilopat
AMD Ryzen 5 3400G.
G.Skill 8 GB Ripjaws V Siyah 3200MHz (X2)
Samsung 250GB 860 Evo SATA 3.0 2.5" SSD.
Gigabyte B450M S2H 3600MHz(OC)
Corsair Carbide Serisi Spec-Delta RGB 650W 80+ Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa.

Toplam 3800 TL.
Sistemi aldım, nasıl?

Güzel bir sistem olmuş, hayırlı olsun.
Teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun.
Sistem apu'ya göre pahalı olmuş 300-400 lira daha ekleyerek daha iyi bir sistem alınabilirmiş.
Örnek verir misiniz mesela ekran kartı ile beraber bütçeyi aşınca ilerisi için ekran kartı düşündüm.
Biraz ekleyip i3 10100F + 1650 Superli sistem dizilebilirdi.
Toplam kaç TL olurdu bütçe çok yoktu hayırlısı olsun.
Mantıklı ise iptal edeyim 300-400 ₺ ye daha iyi olacak ise.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun.

Örnek verir misiniz mesela ekran kartı ile beraber bütçeyi aşınca ilerisi için ekran kartı düşündüm.

Toplam kaç TL olurdu bütçe çok yoktu hayırlısı olsun.
Mantıklı ise iptal edeyim 300-400 ₺ ye daha iyi olacak ise.
Evet daha iyi olacak iptal edebilirsin.

-B450m S2H
-Corsair Spec Delta 650W
Anakart'ı ve Kasayı yukarıdakilerle değiştirip alabilirsin.

Son düzenleme:
AMD Ryzen 5 3400G.
G.Skill 8 GB Ripjaws V siyah 3200MHz (X2)
Samsung 250GB 860 Evo SATA 3.0 2.5" SSD.
Gigabyte B450M S2H 3600MHz(OC)
Corsair Carbide serisi Spec-Delta RGB 650W 80+ tempered glass USB 3.0 mid Tower kasa.

Toplam 3800 TL.
Sistemi aldım, nasıl?

Öncelikle hayirli olsun. Ayni sistemi 16 GB RAM ve 480GB SSD ile 3200 topladim keske biraz daha arastirsaymissiniz bayagi pahali almissiniz.

Öncelikle hayirli olsun. Ayni sistemi 16 GB RAM ve 480GB SSD ile 3200 topladim keske biraz daha arastirsaymissiniz bayagi pahali almissiniz.

İptal ettim evet aslında uzun zamandır araştırıyorum iade bekliyorum 3 gündür tavsiyenizi bekliyorum kimi böyle kimi başka bir şey deyince kafam karıştı arada oyun oynayacağım ayrıca günlük işler için bir sistem lazım üst düzeyde beklentim yok üzmesin yeterli bütçeden dolayı kolay kolay sistem alamayacağım uzun ömürlü bir şey olmalı RX580'lı 4600 civarında buldum sizce iyi midir yoksa sizin tavsiyeniz nedir öyle bir durumda kaldım ki kolay kolay alamayacağım için titiz davranıyorum bir yandan da zorunlu ihtiyaç olduğu için sıkıntı yaşıyorum. Hayırlısı olsun diyorum.
Not: Montaj yapan site gerekiyor.

İstersen bir bakabilirsin biliyorum 100 lira sistem toplama aşamasında büyük bir para fakat bakmanı tavsiye ederim.

Evet bunu düşünüyorum iadeyi bekliyorum bu siteden çok şansızım iadeyi beklerken 100 TL arttı fiyatı ayrıca RAM'lerin frekans düşük başka bir model ile değişmiş bakalım ne olacak 😔

Geri
Yukarı