R5 3400G sistemde oyunlarda düşük FPS

Lieutenant1

Centipat
Daha fazla  
Sistemim:
  • AMD R5 3400G.
  • ASUS B450M-K
  • 16 GB 3200 MHz.
  • 650 watt.

1 hafta önce yeni ekran kartı alacagımdan dolayı 300 watt PSU'dan 650 watta geçtim fakat bazı oyunlarda FPS düşmesi sırasında ekranım gidiyor. Ekran gittigi sırada monitore güç geliyor, bunun sebebi nedir? PSU calıstırdım ekstradan Molexle on RGB fanları ve PUBG de tam ekranda ekranım durmadan gidiyor ama kenarsıza aldıgımda gitmiyor. Yardım eder misiniz?

Ekran kartı sürücüleri güncel mi hocam bir kontrol edin. PSU kolay kolay arıza yapmaz, eğer prizden 3 lü vs. gibi çoğaltıcı prizler kullanıyorsanız bundan da yapabilir düşük güç geliyordur belki PC'ye. Uzatma kablo yerine direk prizden çıkan çoklayıcılar daha iyi olur.

Ekran kartı sürücüleri güncel mi hocam bir kontrol edin. PSU kolay kolay arıza yapmaz, eğer prizden 3 lü vs. gibi çoğaltıcı prizler kullanıyorsanız bundan da yapabilir düşük güç geliyordur belki PC'ye. Uzatma kablo yerine direk prizden çıkan çoklayıcılar daha iyi olur.

Ekran kartını güncelledim. Priz değistirdim fakat FPS düşmesi sırasında ekran 1 saniyeliğine gidip geliyor.

Geri
Yukarı