R5 3400G sisteme ekran kartı önerisi

Evet gördüm bunu 2.200 tl

Türkiye'de giriş-orta seviye oyun sistemi topluyorsun 3500 birim paraya ama Amerika'da o birim parayla 3090 stoğu kovalıyorsun. 🙁
Üzücü :(
Bütçesi belli sonuçta keşke herkesin parası olsa da istediğini alabilse 3080 sistem dizerdik. :(

En ucuz 1660S 2.400₺ ve alınmayacak kadar dandik bir model. Siz en fazla 1660 zorlarsınız o bütçe ile.
1660s alınmazmı diyorsun bu sisteme

Önce like sonra üzgün attım, ikisininn arası olmadığı için tepkimi kaldırdım. 1660S bütçe dışı ama güzel bir kart tamam da. 5500XT ne ya:(.

2K'ya 1660S bulursanız ben de almak istiyorum cidden.

Önce like sonra üzgün attım, ikisininn arası olmadığı için tepkimi kaldırdım. 1660S bütçe dışı ama güzel bir kart tamam da. 5500XT ne ya:(?

2K'ya 1660S bulursanız ben de almak istiyorum cidden.
Niye gayet sorunsuz bir kart? Kullananlar memnun. 5xxx serisinin en sorunsuz kartı. Attığın konudaki hatanın bir çok sebebi olabilir.

Kaliteli mazelemeler olsa da bir tek 5500 XT olsa evet bu kart hala sorunlu derdim.

Ben normalde 1650S savunurum lakin bu fiyata almamak ayıp olur.

Niye gayet sorunsuz bir kart? Kullananlar memnun. 5xxx serisinin en sorunsuz kartı. Attığın konudaki hatanın birçok sebebi olabilir.

Kaliteli mazelemeler olsa da bir tek 5500 XT olsa evet bu kart hala sorunlu derdim.

Ben normalde 1650S savunurum lakin bu fiyata almamak ayıp olur.

Kısmen hak veriyorum sizlere. Evet dediğiniz gibi en sorunsuz 5500XT 500XX ailesinde. Benim vurgu yaptığım ise 5500XT bile sorun yapabliyorsa en sorunsuz üye olarak AMD kart alınmaz. Kumar birazcık kullanıp memnun olanlar da var nefret edenler de. Rus ruletine benziyor.

Kısmen hak veriyorum sizlere. Evet dediğiniz gibi en sorunsuz 5500XT 500XX ailesinde. Benim vurgu yaptığım ise 5500XT bile sorun yapabliyorsa en sorunsuz üye olarak AMD kart alınmaz.
O attığınız konuda sorunun RAM veya PSU kaynaklı olma ihtimali var.

Ayrıca Asus Dual çok kötü bir seri. Yine de 1650S alınabilir bu sorunları göze almamak için. Tercih meselesi.

Geri
Yukarı