R5 3400G sisteme ekran kartı takılır mı?

WhyShy

Decapat
Daha fazla  
Sistemim:
AMD Ryzen 5 3400G.
16 GB 3200MHz RAM.
BIOSTAR B450S2H anakart.
Ben sistemime RX 6500 XT ekran kartı satın aldım. Şimdi nasıl çalışacak bana anlatabilir misiniz? İşlemcinin ekrank artı kullanılmayacak mı veya ikisini aynı anda kullanabilecek miyim yardımcı olur musunuz?

Sistemim:
AMD Ryzen 5 3400G.
16 GB 3200MHz RAM.
BIOSTAR B450S2H anakart.
Ben sistemime RX 6500 XT ekran kartı satın aldım. Şimdi nasıl çalışacak bana anlatabilir misiniz? İşlemcinin ekrank artı kullanılmayacak mı veya ikisini aynı anda kullanabilecek miyim yardımcı olur musunuz?

Ekran kartını takıyorsun ekran kartının driverini kuruyorsun bu kadar.

Yanlış bilgi
Normal ekran kartını takacaksın değişen bir şey yok. Sadece APU bir işlemcin olduğu için içinde dahili bir grafik birimi olduğu için bir tık daha iyi performans verir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal ekran kartını takacaksın değişen bir şey yok. Sadece APU bir işlemcin olduğu için içinde dahili bir grafik birimi olduğu için bir tık daha iyi performans verir.

Bunun nesi yanlış bilgi çözemedim?
APU işlemci demek ekran kartına ihtiyaç duymadan sistemi kullanmak demek değil mi?

APU işlemci demek ekran kartına ihtiyaç duymadan sistemi kullanmak demek değil mi?
Cümlede anlatım bozukluğu mevcut için edatı peşpeşe kullanılmış anlam karmaşasına yol açıyor. Ayrıca bir tık daha iyi performans verir denmiş, yani koskoca ekran kartı ile işlemci içerisinde bulunan dahili işlemci bir tutulmuş.
Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Nasıl bir tık perfonmans farkı oluşuyor?

Cümlede anlatım bozukluğu mevcut için edatı peş peşe kullanılmış anlam karmaşasına yol açıyor. Ayrıca bir tık daha iyi performans verir denmiş, yani koskoca ekran kartı ile işlemci içerisinde bulunan dahili işlemci bir tutulmuş.
Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Nasıl bir tık performans farkı oluşuyor?

Dostum ben orada APU bir işlemcisi ve 6500 kart alacağı için "1 tık daha iyi dedim " çok mu iyi deseydim? Apu işlemcisi varmış zaten ekran kartı alacağı için zaten performans etmiyor zaten ben onu mecazi anlamda söyledim zaten moderatör arkadaşlarda sağ olsunlar konuştum böyle bir daha alt cümle kullanmayacağım cümlenin anlaşılması için

Cümlede anlatım bozukluğu mevcut için edatı peşpeşe kullanılmış anlam karmaşasına yol açıyor. Ayrıca bir tık daha iyi performans verir denmiş, yani koskoca ekran kartı ile işlemci içerisinde bulunan dahili işlemci bir tutulmuş.
Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Nasıl bir tık perfonmans farkı oluşuyor?
Dostum ben orada APU bir işlemcisi ve 6500 kart alacağı için "1 tık daha iyi dedim " çok mu iyi deseydi

Halletim dostum yanlış cümleden dolayı

Geri
Yukarı