R5 3500 sistem Dying Light 2 kaldırır mı?

Tüh ya. FSR kullanmalı mıyım?
Ormanlı bölgelerde gerek otlar gerek yapraklar sırıtıyor ama şehirlerde güzel çalışıyor. Kalite olarak düşük ayarlar da gayet yeterli. Yani keyfine göre FSR+Yüksek kalite veya FSR'sız Düşük-Yüksek kalite karışımı yapabilirsin. Ben kenar yumuşatma ve parçacık efektlerini yüksek yapıp 2 ayarı daha ortaya çekiyorum. Geri kalan da düşükte 60 FPS alıyorum.

Ormanlı bölgelerde gerek otlar gerek yapraklar sırıtıyor ama şehirlerde güzel çalışıyor. Kalite olarak düşük ayarlar da gayet yeterli. Yani keyfine göre FSR+Yüksek kalite veya FSR'sız Düşük-Yüksek kalite karışımı yapabilirsin. Ben kenar yumuşatma ve parçacık efektlerini yüksek yapıp 2 ayarı daha ortaya çekiyorum. Geri kalan da düşükte 60 FPS alıyorum.
Şuanda oyunum yükleniyor. Dediğiniz ayarları yapacağım. Şu oyunu çok bekliyordum gerçekten. Umarım 60 FPS in altına düşmez.

Çok sevindim. Bir bugla veya sorunla karşılaşmadım. FSR etkinleştirmedim, düşük ayarlarda 69.8 FPS i yakalayabildim. Düşük ayarlar olmasına rağmen grafikleri çok beğendim. Belki de bana öyle geliyordur .DD

Yeni konular

Geri
Yukarı