R5 3500 vs R5 3600

Pek beğenmedim sistemi, 6200 lira verip tek fanlı 1650 almak çok mantıklı değil. Kasa ve işlemci soğutucuya ise çöp demek istiyorum ancak verilecek para dolayısıyla diyemiyorum. R5 3600'ün stok soğutucusu bile daha iyi soğutur. MSI B450M A Pro'ya dediğiniz işlemcileri de takmanız pek mantıklı olmaz. Bu aralar sistem toplama konusuna çok bakmıyorum, haliyle araştırma gereği de duymuyorum. Ben de araştırmaya başlayayım, siz de bulduklarınızı atın buraya, değerlendirelim.
Tamam çok teşşekkür ederim ilginiz için ben çok anlamıyorum 7000 ₺ ye çıkmaya çalııyorum ama çıkamıyorum şuan elimdeki notebook'u satabilirsem 7000 e çıkarımda bilemiyorum umarım satabilirim.

Tamam çok teşşekkür ederim ilginiz için ben çok anlamıyorum 7000 ₺ ye çıkmaya çalııyorum ama çıkamıyorum şuan elimdeki notebook'u satabilirsem 7000 e çıkarımda bilemiyorum umarım satabilirim.
Küçük bir bilgilendirme: İmzamdaki sistemi 2-3 ay önce 7000 liraya aldım. Çok acil değilse 2-3 ay beklemenizi öneririm.

Küçük bir bilgilendirme: İmzamdaki sistemi 2-3 ay önce 7000 liraya aldım. Çok acil değilse 2-3 ay beklemenizi öneririm.
Ama benim sistem Ryzen olacak video ve efektler için ve şuan bilgisayarsızım ve bilgisayarsız olmuyor önerilerinizi bekliyorum.
@blavlmao hocam bakıyor musunuz? Önceki mesajım biraz kabaca olmuş kusura bakmayın farkında olmadan o anlamı çıkartmışım

(siz önerilerinizi gönderin yerine önerileriniz varsa gönderin hocam demek istemiştim).
Birde aldığım bilgisayarın parçalarını sonradan değiştirebilirim mesela anakart çok iyi değilse letgoda satıp daha iyisini alabilirim...
Buradaki anakartlar iyi değil mi hocam?
@blavlmao hocam fiyat yükseltim biraz bu nasıl cevap verirseniz çok mutlu olacağım...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı