R5 3500U hangi FIFA oyunlarını kaldırır?

zelax

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda crackli FIFA19 ultra ayarlarda akıcı şekilde oynayabiliyorum fakat orijinal sürümünü almaya karar verdim ama sitede FIFA19 yok. Sistemimin kaldırabileceği FIFA 'kaç'ı almalıyım? Mesela FIFA21 aldım diyelim, kariyer modunda bu seneki oyuncular olur mu? Kısacası FIFA23 ile FIFA21 arasındaki tek fark grafik, yenilikler vs. midir? Yani takım kadroları falan 22-23 sezonu ile mi gelir?

Sistem:
  • CPU: R5 3500U (Vega 8 Graphics)
  • RAM: 2*4GB 2400 MHz
  • (LENOVO V-15 ADA)

Arkadaşlar şu anda crackli FIFA19 Ultra ayarlarda akıcı şekilde oynayabiliyorum fakat orijinal sürümünü almaya karar verdim ama sitede FIFA19 yok. Sistemimin kaldırabileceği FIFA 'kaç'ı almalıyım? Mesela FIFA21 aldım diyelim, kariyer modunda bu seneki oyuncular olur mu? Kısacası FIFA23 ile FIFA21 arasındaki tek fark grafik, yenilikler vs. midir? Yani takım kadroları falan 22-23 sezonu ile mi gelir?

Sistem:
  • CPU: R5 3500U (Vega 8 Graphics)
  • RAM: 2*4GB 2400 MHz.
  • (Lenovo V-15 ada)

Güncel sezonu istiyorsanız FIFA 23 almalısınız belki 720p Low ayarlarda kaldırabilir.

Güncel sezonu istiyorsanız FIFA 23 almalısınız belki 720p Low ayarlarda kaldırabilir.
crackli 19 oynarken kariyer moduna girdiğimde internete bağlı olmadığınızdan en son sezon oyuncuları yüklenememiştir gibi bir hata veriyor. orijinal fifa21 aldığımda internete bağlı olabileceğimden son sezon oyuncuları gelmez mi yani?

Crackli 19 oynarken kariyer moduna girdiğimde internete bağlı olmadığınızdan en son sezon oyuncuları yüklenememiştir gibi bir hata veriyor. Orijinal FIFA21 aldığımda internete bağlı olabileceğimden son sezon oyuncuları gelmez mi yani?

Evet gelmez sadece 20-21 sezonu güncel son transferler gelir.

Geri
Yukarı