R5 3500U laptop CS:GO performansı

• Konuyu başlatan Zer1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 693
İşletim sistemi
Windows 10

Zer1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir laptop beğendim ama dahili bir ekran kartı kullaniyor. Daha öncesinde HP-BW011nt (AMD A10 işlemci ve harici AMD Radeon 530 karta sahip) kullanıyordum onda CS:GO, HOI4 gibi oyunları oynuyordum. Bu laptop istediğim oyunlarda sorun çıkartır mı?

HP 255 G7 AMD Ryzen 5 3500U 4GB 256GB SSD Freedos 15.6" Fiyatı

Masaüstü pek tercih etmiyorum.

Daha çok CS:GO için şüphem var çünkü eski laptopumda işlemcinin ekran kartı daha aktif çalışıyordu ama Radeon 530 %2 %30 arası devreye giriyordu. Yardımcı olursanız sevinirim.

CS:GO gibi bir oyun ve benzeri oyunlar oynarsınız ama ısınma sorunu yaşayabilirsiniz. Bütçenizi biraz daha artırıp iyi laptoplara yönelin.

Hiç sıkıntı olmaz. Bu işlemci GTA 5 bile açıyor. CS:GO LoL Valorant vs oyunları rahatça oynarsınız 60FPS'te. Isınma sorunu diye bir şey yoktur her laptop ısınır eğer ki "rahatsız edecek derecede" ısınırsa gider 50 TL'lik bir fan alırsınız altına sıkıntı kalmaz :)

Lakin RAM'in 4 GB olduğunu yeni fark ettim. 8 GB olan modelini bulmanız gerek.

Hiç sıkıntı olmaz. Bu işlemci GTA 5 bile açıyor. CSGO LoL Valorant vs oyunları rahatça oynarsınız 60fpste. Isınma sorunu diye bir şey yoktur her laptop ısınır eğer ki "Rahatsız edecek derecede" ısınırsa gider 50 tllik bir fan alırsınız altına sıkıntı kalmaz :)
Aslında eski laptopumda vakumlu bir soğutucu kullanıyordum ama bu laptopta ızgara yokmuş yeni bi soğutucu kesin alacağım çok teşekkür ederim içimi rahatlattığınız için
Hiç sıkıntı olmaz. Bu işlemci GTA 5 bile açıyor. CS:GO LoL Valorant vs oyunları rahatça oynarsınız 60FPS'te. Isınma sorunu diye bir şey yoktur her laptop ısınır eğer ki "rahatsız edecek derecede" ısınırsa gider 50 TL'lik bir fan alırsınız altına sıkıntı kalmaz :)

Lakin RAM'in 4 GB olduğunu yeni fark ettim. 8 GB olan modelini bulmanız gerek.
4gb ram şuanlık beni götürmez mi istediğim 2 oyunda sadece biraz zaman geçince garantisinin bitmesine az kalınca ikinci anakart slotu boşmuş oraya 4 daha eklerim ama şuan beni 1 yıl götürmesi şart

Son düzenleme:
Aslında eski laptopumda vakumlu bir soğutucu kullanıyordum ama bu laptopta ızgara yokmuş yeni bi soğutucu kesin alacağım çok teşekkür ederim içimi rahatlattığınız için

4gb ram şuanlık beni götürmez mi istediğim 2 oyunda sadece biraz zaman geçince garantisinin bitmesine az kalınca ikinci anakart slotu boşmuş oraya 4 daha eklerim ama şuan beni 1 yıl götürmesi şart
4GB modeli sizi götürür CS:GO oynuyorsanız zaten 1024 ve 4:3 oynuyorsunuzdur akıcı oynarsınız 60 fpste diye düşünüyorum. İlerde 2.slota 4 daha eklerseniz FPSniz 1.5 - 2 kat artar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bilgisayarı aldım arkadaşlar yorum yapan yapmayan herkese teşekkürler merakınız varsa sorabilirsiniz pek hayal ettiğim gibi olmadı ama olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı