Çözüldü R5 3500U laptopun Valorant performansı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

esatcskn

Decapat
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
256 ssd
Ekran kartı
Vega 8
İşlemci
Amd ryzen 5 3500U with radeon vega mobile gfx 2.10
İyi akşamlar, ödev, ders sunum vs. şeyler için aldığım bilgisayarıma oyun (Valorant) yüklemek istiyorum ama rahat oynatabilir mi emin değilim. Bilen arkadaşların yardımcı olmasını bekliyorum. Ona göre indireceğim.

Dosya Ekleri

• D03BC033-E390-4EAE-96FE-C8D2BAE7D4B1.jpeg
    D03BC033-E390-4EAE-96FE-C8D2BAE7D4B1.jpeg
    378,9 KB · Görüntüleme: 55
Çözüm
4 GB RAM dışında sisteminiz Valorant için fazlası ile yeterli. 4 GB ek RAM takviyesi ile hem düşüşlerin önüne geçmiş olur hem de çift kanal bellekten dolayı onboard GPU'nuzun ve işlemcinizin verimi artar.
4 GB RAM dışında sisteminiz Valorant için fazlası ile yeterli. 4 GB ek RAM takviyesi ile hem düşüşlerin önüne geçmiş olur hem de çift kanal bellekten dolayı onboard GPU'nuzun ve işlemcinizin verimi artar.

Çözüm
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. RAM aldıktan sonra yükleyeceğim. Keşke foruma sorup alsaymışım bilgisayarımı ama geçti artık. Herkese iyi günler dilerim.

Çok iyimsersiniz. İndirerek arkadaş deneyimleyebilir ancak sabit olarak bu kadar FPS alamayacağını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir şey var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir şey var.
Dönem dönem fpsler dalgalanıyor bu oyunda. O nedenle demiştim. Ama ağır bir güncelleme sonrası bu verimi veremeyecektir. Bilginize.

Yeni konular

Geri
Yukarı