R5 3500U vs R7 3700U

A.arif06

Centipat
Arkadaşlar 2 link bırakacağım sizden ricam hangisini almam daha doğru olur? Hangisi oyun için daha yuksek FPS verir? Birinde Ryzen 5, 2 GB ekran kartı digerinde Ryzen 7, dahili ekran kartı. Yorum bekliyorum teşekkürler.
Bu ve Şu

Son düzenleyen: Moderatör:
U serisi işlemciler oyun için yapılmamıştır, güç tasarrufu ve pil ömrü için özel olarak üretilmiştir. Bu işlemcilerle oyun oynanmaz, oynarsanız da gereksiz droplar ve ısınma sorunlarıyla karşılaşırsınız. Bütçeniz 4000TL üzerinde değilse masaüstü sistemlere yönelin. Laptop fiyatları çok uçuk.

Yahu arkadaşlar daha önce çok fazla konu açtım herkesin önerdiği 4 bin TL bütçe ile alinabilecek en iyi laptoplarin bunlar olduğunu söylediler. 2.el herkes cok riskli diyor. Çok arada kaldim acikcasi. Seyahat ettigim icin de laptop alabilirim sadece.

Yahu arkadaşlar daha önce çok fazla konu açtım herkesin önerdiği 4 bin TL bütçe ile alinabilecek en iyi laptoplarin bunlar olduğunu söylediler. 2.el herkes cok riskli diyor. Çok arada kaldim acikcasi. Seyahat ettigim icin de laptop alabilirim sadece.
O bütçeyle oyun için laptop alınmaz işte. Donanımları rezalet. Ya bütçeni yükseltirsin ya da ikinci ellere veya masaüstü sistemlere yönelirsin.

Geri
Yukarı