R5 3500X için 1400 TL 240mm sıvı soğutma önerisi

ConorAlp

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, AMD Ryzen 3500X işlemcimi overclocklu kullanıyorum. 1400 TL'ye kadar en iyi performans veren ve sessiz çalışan bir sıvı soğutma önerilerinizi bekliyorum.

3500X için gerek yok, SE 224 XT al geç F/P için. Sıvı soğutma da alabilirsin ama gerek de yok bence 3500X için, upgrade durumunu düşünecek olursak (5600X diyelim) SE 224 XT yine iyi soğutur.

Veya Scythe Fuma 2 de olabilir, sana bağlı. İlla sıvı soğutma dersen estetik olmasıyla da PF360 alabilirsin.

PF240 pardon. :D

Son düzenleme:
O işlmeci için o kadar güçlü bir soğutucuya gerek yok. Kaliteli bir kule tipi fan alıp, rahatına bak.
SE-224-XT önerirşm, fiyat ve performans olarak gayet iyi.
İllaki sıvı soğutucu dersen PF240 veya Liquid Freezer 2.

@Matteach

Konundan gördüm hatırlıyorum o ilanı, test falan yaptın mı en azından çıkarıp? Sıfır diyorsun ama en azından bi' test yapsan iyi olur bence. Prime95 small ffts testi ile güzel bir test çıkarabilirsin. Arkadaş da düşünürse iyi bir iş olur.

@Matteach

Konundan gördüm hatırlıyorum o ilanı, test falan yaptın mı en azından çıkarıp? Sıfır diyorsun ama en azından bi' test yapsan iyi olur bence. Prime95 small ffts testi ile güzel bir test çıkarabilirsin. Arkadaş da düşünürse iyi bir iş olur.

Hocam kutudan çıkarmadım. Test işine girmem. Ürünü sıfır olarak satmak istiyorum. Zaten konumda incelemeleri mevcut. PF360tan bile daha iyi performansa sahip.

Bütçe artırma şansınız varsa buna bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı