R5 3500X sistem alınır mı?

quarest

Hectopat
Yakın zamanda bir sistem toplamayı düşünüyorum, bütçem 4-5k monitör hariç. Böyle bir sistem topladım kasanın white olmsını istiyorum sizce değer mi? Ya da kasadaki bazı parçaları değiştirmem gerekir mi? (disk koymadım orada ama eski PC'min 1TB HDD'sini ve güzel bir M.2 SSD takacağım) ayrıca şu anlık APU kullanmayı düşünüyorum ekran kartları stokları az olduğu için çok pahalı.

.

Son düzenleme:
Yakın zamanda bir sistem toplamayı düşünüyorum, bütçem 4-5k monitör hariç. Böyle bir sistem topladım kasanın white olmsını istiyorum sizce değer mi? Ya da kasadaki bazı parçaları değiştirmem gerekir mi? (disk koymadım orada ama eski PC'min 1TB HDD'sini ve güzel bir M.2 SSD takacağım) ayrıca şu anlık APU kullanmayı düşünüyorum ekran kartları stokları az olduğu için çok pahalı.

3500X APU bir işlemci değil hocam bir de görünmüyor yaptığınız sistem.

.
3500x APU bir işlemci değil ki, oyun oynayamazsınız.

Böyle bir sistem daha mantıklı.

1050ti yi bi kadara ucuza satıyorsa ya bi arızası vardır yada ömrünü yemiştir kartın ayrıca bütçem 4500-5000tl arası
ayrıca işlemci satılmış yeniden bi sistem gönderirmisiniz

Aynı parçaların işlemci ve ekran kartı böyle olabilir.

Geri
Yukarı