Çözüldü R5 3500X sistem GTA 5 siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Angen

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. GTA 5 siyah ekran alıyorum girerken. Epic'ten tıkladıktan sonra ses geliyor fakat görüntü gelmiyor. Monitör 144Hz PC özelliklerim RX 580 8 GB Ryzen 5 3500X 16 GB RAM ekran kartım güncel son sürüm Windows 10 Pro kullanıyorum oda güncel daha dün oynuyordum şimdi ise siyah ekran alıyorum ses geliyor görüntü gelmiyor. Fakat Alt Tab atınca o sıra ekran geliyor görüntü geri gidiyor. Yardım eder misiniz?

Çözüm
hocam şöyle oluyormuş : Epic Games Launcher'dan ayarlara girdiğimizde en aşağıda "Oyunları Yönet" diye bir kısım var. Oradan istediğimiz oyunu seçip "Ek Komut Satırı Değişkenleri" seçeneğini seçtikten sonra açılan satıra komut yazabiliyoruz.
1592384078089.png
hocam şöyle oluyormuş : Epic Games Launcher'dan ayarlara girdiğimizde en aşağıda "Oyunları Yönet" diye bir kısım var. Oradan istediğimiz oyunu seçip "Ek Komut Satırı Değişkenleri" seçeneğini seçtikten sonra açılan satıra komut yazabiliyoruz.
1592384078089.png

Çözüm
Hocam şöyle oluyormuş: Epic Games Launcher'dan ayarlara girdiğimizde en aşağıda "oyunları yönet" diye bir kısım var. Oradan istediğimiz oyunu seçip "ek komut satırı değişkenleri" seçeneğini seçtikten sonra açılan satıra komut yazabiliyoruz. Eki Görüntüle 1155997

Çok teşekkürler, yaptım ve açıldı. Sorun fullscreen'le alakalıymış, pencereli ekran yaptım ve açıldı. Sonra oyuna girince fullscreene çektim ve düzeldi. Çok teşekkürler ikinize de.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı