R5 3500X sistemde ani FPS düşüşü

Huseyinatik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ETS 2 de yüksek ayarlarda oynuyorum sistemim daha 2 aylık fakat 5 dakikada bir falan saliselik drop giriyor videodaki gibi bir de drop girdiği anda GPU kullanımının düştüğünü fark ediyorum sizce sorun nedir? Çok can sıkıcı bir durum bu saliselikte olsa. Umarım yardımcı olursunuz.
B450M S2H V2 Anakart.
AMD Ryzen 5 3500X işlemci.
XFX RX 5500 XT 8 GB ekran kartı.
XPG 8 GB 3200 MHz RAM.
Kingston A2000 500 GB M.2 SSD.
Zalman Gigamax 550W PSU.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar ETS 2 de yüksek ayarlarda oynuyorum sistemim daha 2 aylık fakat 5 dakikada bir falan saliselik drop giriyor videodaki gibi bir de drop girdiği anda GPU kullanımının düştüğünü fark ediyorum sizce sorun nedir? Çok can sıkıcı bir durum bu saliselikte olsa. Umarım yardımcı olursunuz.
B450M S2H V2 Anakart.
AMD Ryzen 5 3500X işlemci.
XFX RX 5500 XT 8 GB ekran kartı.
XPG 8 GB 3200 MHz RAM.
Kingston A2000 500 GB M.2 SSD.
Zalman Gigamax 550W PSU.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum ekran kartı DRİVER in güncel mi ? ve RADEON uygulamasındaki oyun kısmında ETS2 eklimi ? Oyun kısmına basıp tüm grafiklere basıp orda 4 tane seçenek çıkacaktır OYUN, ESPOR , STANDART sende hangisi seçili ?

Dostum ekran kartı DRİVER in güncel mi? Ve Radeon uygulamasındaki oyun kısmında ETS 2 ekli mi? Oyun kısmına basıp tüm grafiklere basıp orada 4 tane seçenek çıkacaktır OYUN, ESPOR, STANDART sende hangisi seçili?

Driver güncel Radeon'dan ETS gözüküyor ve standart seçili hocam.
Otomatik kayıt esnasında düşme olmuş tam. Oyun ayarlarında otomatik kayıt seçeneği varsa kapatıp bir de öyle dene derim.
Hocam oto kayit yapmadığı zamablarda da oluyor bu durum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı