Çözüldü R5 3500X sistemde mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cihan genç

Hectopat
Daha fazla  
MSI B450 Tomahawk Max.

Ryzen 5 3500X.

Kingston HyperX Fury 8 GB 3200MHz DDR4 RAM hx432c16fb3/8. X 2.

Kingston A2000 SA2000M8/500G M.2 PCI-Express 3.0 SSD.

Palit GTX 1650 Super gp OC.

Thermaltake TR2 s 650W.

Sistem topladım sürekli fakli farkli mavi ekran hatası aliyorum sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an aynı sorun bende de var ancak 3 ay geçtı sistemı alalı ne yapmalıyım.
Bende çok uğraştım 2 inci seferde aldı servis stres testi ve yük altında sorun yoktu masaüstünde boşta mavi ekran veriyodu bu sekilde bildirdim servise iade aldılar 3600x aldim sonrasında 1 aydir sorun yok gerçi bu da yüksek voltaj ısınma var ama normal diyor forumlar amd ye bulaşmamak lazımmış

Bende çok uğraştım 2 inci seferde aldı servis stres testi ve yük altında sorun yoktu masaüstünde boşta mavi ekran veriyordu bu sekilde bildirdim servise iade aldılar 3600X aldim sonrasında 1 aydir sorun yok gerçi bu da yüksek voltaj ısınma var ama normal diyor forumlar AMD'ye bulaşmamak lazımmış.

Cidden bende çok pişmanım AMD'ye bulaştığım için AMD pişmanlıktır sistemi İncehesap üzerinden topladım iade veya değişim kabul ederler mi hiç fikrim yok.
Cidden bende çok pişmanım AMD'ye bulaştığım için AMD pişmanlıktır sistemi İncehesap üzerinden topladım iade veya değişim kabul ederler mi hiç fikrim yok.

Sorun çözüldü islemci arızalı çıktı garantiden ucret iadesi aldım.

Aynı sistemde farklı işlemcilerle denendi sorun çıkarmadı işlemciyi servise gönderdik ücret iadesi aldım.

Bir de işlemciyi servise gönderdikten sonra ki süreç nasıl oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı