R5 3500X stok fan mı Aerocool Air frost Plus frgb mi?

jrsentinel

Hectopat
Aerocool şu an elimde var eski kasamda kullanıyordumç ancak yeni sistem topladım ve bu fanı takarken de bayağı zorlamıştım. Oynayacağım oyunlar Apex Valorant FIFA21 yani sistemi çok fazla yoracağımı da sanmıyorum. Sizce 3500X stok fanını mı kullanayım Aero'yu mu?

Gerek yok onu almana, bir fark olmaz. Alacaksan biraz daha para biriktirip şöyle bir şey al.

Hocam, OC yapılmayacaksa stok soğutucu kullanabilirsiniz. Dediğiniz soğutucu üst düzey bir soğutucu değil.

Gerek yok onu almana, bir fark olmaz. Alacaksan biraz daha para biriktirip şöyle bir şey al.
T6 Ultra vs X4 savaşında aradaki fiyat farkında değer mi yoksa X4 alınır mı? Sıcaklıklara nasıl etki ediyor X4, güzel bir soğutucu mu? Attığın linkte macun gönderiyorlar mı?

T6 Ultra vs X4 savaşında aradaki fiyat farkında değer mi yoksa X4 alınır mı? Sıcaklıklara nasıl etki ediyor X4, güzel bir soğutucu mu? Attığın linkte macun gönderiyorlar mı?
X4 Rainbow versiyonunu kullanıyorum. T6 ultra almaya değer. X4 4 bakır borulu 2 adet 9 CM fanlı, T6 6 bakır borulu 2 adet 12 CM fanlı. T6'nın içinden 6,7 W/MK'lik macun çıkıyor, X4'ün içinden 1,93 W/MK'lık macun. Ben alırken aralarında 100 TL fark vardı. Macun da aldım 80 TL fark vardı hala. ZM-STC-8 almıştım macun.

Şu an aradaki 60 TL farkı verebiliyorsa alabilir T6'yı.

X4 Rainbow versiyonunu kullanıyorum. T6 ultra almaya değer. X4 4 bakır borulu 2 adet 9 CM fanlı, T6 6 bakır borulu 2 adet 12 CM fanlı. T6'nın içinden 6,7 W/MK'lik macun çıkıyor, X4'ün içinden 1,93 W/MK'lık macun. Ben alırken aralarında 100 TL fark vardı. Macun da aldım 80 TL fark vardı hala. ZM-STC-8 almıştım macun.

Şu an aradaki 60 TL farkı verebiliyorsa alabilir T6'yı.
Haha! Anladım, teşekkür.

eski kasamın stok fanı bozulmuştu o yüzden almıştım zaten yeni fan alamam şuan teşekkürler tavsiye için

Geri
Yukarı