R5 3500X Termal macun önerisi

Cooler Master HKT-002 alınabilir. Pek pahalı değil zaten.

İşlemciden ayırsam fanı macuna bir şey olur mu sonra geri taksam.
Zaten macunu değişeceksiniz sorun olmaz ki bahsettiğiniz ısı değerlerine ve değişim süresine bakılırsa zaten yüksek ihtimalle macun kurumuştur. Kurumadıysa da geri takarsınız fakat dikkat edin kuruduysa çıkarırken biraz zorlanabilirsiniz.

Zaten macunu değişeceksiniz sorun olmaz ki bahsettiğiniz sıcaklık değerlerine ve değişim süresine bakılırsa zaten yüksek ihtimalle macun kurumuştur. Kurumadıysa da geri takarsınız fakat dikkat edin kuruduysa çıkarırken biraz zorlanabilirsiniz.

Çıkardıktan sonra takabilirim geriyani değil mi kurumuşmu ona bakacağımda.

Zaten macunu değişeceksiniz sorun olmaz ki bahsettiğiniz sıcaklık değerlerine ve değişim süresine bakılırsa zaten yüksek ihtimalle macun kurumuştur. Kurumadıysa da geri takarsınız fakat dikkat edin kuruduysa çıkarırken biraz zorlanabilirsiniz.

Daha termal macun almadım ama kuruduysa alacağım o yüzden açıp bakacağım kurumuşmu diye kuruduysa sipariş vereceğim.

Çıkardıktan sonra takabilirim geriyani değil mi kurumuşmu ona bakacağımda.

Daha termal macun almadım ama kuruduysa alacağım o yüzden açıp bakacağım kurumuşmu diye kuruduysa sipariş vereceğim.
1 yıl geçtiğini ve prime95 gibi stresli işlerle kullandığınızı belirttiğinizden yola çıkarsak yüksek ihtimalle kurumuştur. Ama bakıp isterseniz yine geri takmanız mümkün fakat kuruduysa olabildiğince kısa sürede değişmeniz daha sağlıklı olur eğer sürekli böyle yüksek ısı veriyorsa. Tabi soğutucuyu da bir göz önünde bulundurun.

1 yıl geçtiğini ve Prime95 gibi stresli işlerle kullandığınızı belirttiğinizden yola çıkarsak yüksek ihtimalle kurumuştur. Ama bakıp isterseniz yine geri takmanız mümkün fakat kuruduysa olabildiğince kısa sürede değişmeniz daha sağlıklı olur eğer sürekli böyle yüksek ısı veriyorsa. Tabii soğutucuyu da bir göz önünde bulundurun.

Soğutucuyuda macunuda değiştieceğim macun Cooler Master alacağım soğutucuya daha karar vermedim.

Geri
Yukarı